Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm en çok tercih edilen ulaşım firmaları arasında yer almaktadır. Kara yolu ulaşımı konusunda birçok kişinin tercih ettiği ve ülkenin birçok yerinde acenta barındıran firma teknoloji hizmetlerini de ulaşım sırasında kullanmaktadır.

İnternet hizmeti ile birlikte yolculuk sırasında yolcuların internette gezinmelerine olanak sağlamaktadır.

Firma şehir içi servisleri ile birlikte müşterilerini gitmek istedikleri semtlere ulaştırmaktadır. Biletsec.com internet sitemiz üzerinden online bilet alma ve bunun yanı sıra rezervasyon gibi hizmetleri bulunmaktadır. Seyahat sigortası ile birlikte yolcularını güvence altına alan firmalar arasında yer alan Ulusoy Turizm yolcularına güvenli ve konforlu yolculuk sunmayı hedeflemektedir.

Ulusoy Turizm ile yapılan konforlu seyahatlerde yolculuk adeta kısalacak seyahatinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Ulusoy Turizm Ankara, İzmir, İstanbul, Adana , Mersin, Eskişehir ve bunun gibi birçok şehre hizmet sunmaktadır. Gitmek istediğiniz illere sizi konfor içinde götüren firma, değerli eşyalarınızı bagaja hassas bir biçimde yerleştirerek yolculuk bittiğinde emanet bıraktığınız eşyalarınız teminatlı şekilde hiç bir zarar görmeden teslim almanızı sağlayacaktır.

Ulusoy Turizm’in tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları