Antalya'da gününüzü gün etmek için Günlük Turlara katılabilirsiniz. Bir çok alternatife sahipsiniz. Biz bir kaç öneride bulunacak olursak;

1- Yat Turu

Setur Marina'dan hareket eden büyük korsan gemileriyle, Sıçan Adası, Küçük Çaltıcak ve Büyük Çaltıcak koylarından geçerek Antalya'nın doğasını görebilirsiniz. Güzel koylarda demirleyip yüzme molası verebilir, öğlen yemeğinin ardından Düden Şelalesinin denizle buluştuğu yere gidip, çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. 15:30'a kadar süren tekne turuyla Akdeniz'in tadını çıkarabilirsiniz. 

2- Olympos - Çıralı Turu

Antalya'nın en güzel yanlarından biri de ister doğusuna, ister batısına, ister kuzeyine 15 km kadar gidince apayrı cennet köşelerle karşılaşmak. Her hafta farklı bir yönü seçip orayı keşfe çıkabilirsiniz. Olympos - Çıralı da Antalya'nın batısında yer alan cennet köşelerden biri. Tüm gün deniz ve doğayla içiçe bir gün geçirebilir, Yanartaş'a çıkabilirsiniz.

3- Side Jeep Safari

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle Torosların engebeli patikalarında, kendinizin kullanacağı 4x4 arazi jeepleriyle adrenalin ve macera dolu bir güne hazır mısınız? Şehrin insanından, trafiğinden uzakta, doğanın tam ortasında hem eğlenecek hem de ruhunuzu dinlendireceksiniz. Side de öncelikle yapacağınız bir side turundan sonra ki antik kent burada da sizleri büyüleyecek, Jeep Safari'yi yapmadan dönmeyin.

4- Köprülü Kanyon Rafting Turu

Hemen hemen tüm etkinlik listesinde görmeye alıştığınız Rafting turu, her listeye girme sebebini hak ediyor. Antalya 'ya 95 km uzaklıktaki Manavgat'ta bulunan Beskonak Köyündeki tarihi Köprülü Kanyon Köprüçay Nehrinin üzerinde rafting sporunun yapılmasıdır. Buz gibi sularda ekipler halinde kürek çekerek, diğer botlarla yarışılır, birbirlerini ıslatarak eğlence dolu 15km'lik parkur tamamlanır.

5- Demre - Myra - Kekova Turu

Likya kaya mezarlarını görmek, Aziz Nicholas Kilisesi'ni (Noel Baba) ziyaret etmek, batık şehir Simena'yı Kekova'da tekneyle gezerek görmek günlük bir turdan beklenenin çok daha fazlası. Unutulmayacak bir gün için online biletlerinizi alın, avantajlı olun.

 

Call Center