Mersin Seyahat

Mersin Seyahat

Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Seyahat, 1978 yılında kurulmuş ve günümüze kadar, yolcularını gitmek istedikleri yere en güvenli, en konforlu şekilde, en iyi hizmetle ve en ucuza taşımaya devam etmektedir.

Yılların tecrübesi, teknoloji ve kaliteyle birleşince Mersin bölgesinde ulaşım sağlayan seyahat firması, bölgede tek marka haline gelmiştir.Mersin Seyahat yüksek standartlı, kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı, yolcularının zamanını boşa harcamadan, kişisel haklarına saygı duymayı, çalışanlarının maddi, manevi motivasyonunu sağlamayı, insanlığa, çevreye ve dünyaya karşı sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi kendimize misyon edinmiştir. Bu uğurda da yıllardır gönüllü olarak çalışmasını sürdürmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yazıhaneleri ile sefer organizasyonlarını aynı kalite ve standartlarla yürütmeye devam etmektedir. Eğitimli firma çalışanları ve otobüslerin kalitesi, teknolojik donanımı, yolcularının güvenliğini garanti altına almaktadır.

Firma, en iyi hizmetin, üst düzey güvenlikli ulaşımın, konforlu yolculuğun düşük fiyatlarla mümkün olduğunun adeta kanıtıdır. Müşteri memnuniyetini önde tutan firma, Biletsec.com ile de yolcularına ayrıcalık sağlamaktadır.“Huzur”, “emniyet” ve “konfor” Mersin Seyahat’i en iyi tanımlayan kelimelerdir.

Siz yolcuların seyahatiniz sırasında keyif almanız için, her koltukta kişiye özel TV, wireless internet ve kulaklığınız ile müzik hizmeti otobüslerimizde sizleri bekliyor. Ayrıca zamanın tadını çıkabilmeniz için de aylık olarak hazırlanan kurumsal aktüalite ve kültür dergisini de okuyabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları