Lüks Karadeniz

Lüks Karadeniz

Lüks Karadeniz Otobüs Bileti

Karadeniz’in taşımacılık adresi Lüks Karadeniz Seyahat firması, Mahmut Hayri İslam tarafından 1992 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, yolcularını gitmek istedikleri yere en güvenli, en konforlu şekilde, en iyi hizmetle, en ucuza taşımaya devam etmiştir.

Yılların tecrübesi, teknoloji ve kaliteyle birleşince Karadeniz bölgesinde ulaşım sağlayan seyahat firması, tek marka haline gelmiştir. Nicelik ve nitelik açısından kendini sürekli yenileyen firma, yolcularından aldığı olumlu değerlendirmelerle de kalitesini tescillemiştir.

Ailesi olarak gördüğü yolcuların memnuniyetini misyon edineb Lüks Karadeniz firması, yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına, Karadeniz bölgesinin her yerine ve Tiflis, Batum’a kadar ülkemiz sınırlarını aşarak seferler düzenlemiştir.

Eğitimli ve işine gönül vermiş firma çalışanları ve otobüslerin kalitesi, teknolojik donanımı, yolcuların güvenliğini garanti altına almaktadır. Sektörde öncü ve herkesin referans aldığı marka haline gelen firma, yolcuların güvenliği için her türlü tedbiri almaktadır.

Firma, en iyi hizmetin, üst düzey güvenlikli ulaşımın, konforlu yolculuğun düşük fiyatlarla mümkün olduğunun ispatıdır. Yolcuların her türlü konforunun düşünüldüğü otobüslerde, wireless, tv-sat, geniş koltuk mesafesi ve kulaklık gibi keyifli zaman geçirmek için her şey mevcuttur.

Daha fazla lüks tercih eden yolcuları için de 2+1 vip konforu da Karadeniz yollarına çıkmıştır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları