Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti

Erzincan halkına ve diğer illerde yaşayan Erzincanlı vatandaşlara daha iyi ve kaliteli bir hizmet alması için kurulan Lüks Erzincan Seyahat firması, zamanla sektöründe tanınmış ve lider bir otobüs seyahat firması olmuştur.

Müşterilerine göstermiş olduğu ilgi alaka ile her geçen gün daha da büyüyen otobüs firması haline gelen Lüks Erzincan Seyahat, Otobüs içerisindeki personellerin müşterilere hitap etme şekilleri ve şoförlerin yıllarca deneyimli olması müşteri memnuniyetini en üst sıralara çıkarmıştır.

Sektöründe önde gelen seyahat firması olan Lüks Erzincan Seyahat geniş araç filosu ile sefer sorunları yaşamamaktadır. Belirtilen saatlerde sefere başlanarak araç hareket ve varış saatlerine sadık kalmaktadır.
Yolcularına sunmuş olduğu ikramlar ile müşterilerini memnun eden firma, sınırsız çay ve kahve seçenekleri ile tiryakilerin de seyahat firmasını seçme nedenlerinin başında gelmektedir.

Gelişen teknolojiyi otobüslerine yansıtması ile tüm araçlarını teknobus özelliğine kavuşturmuştur. Koltuk arası mesafelerinin geniş olması yanında koktukların ileri geri ve yan tarafa uzamasıyla daha geniş ve rahat bir yolculuk yapılmaktadır.

Lüks Erzincan Seyahat firmasının yolcularını rahat ve güvenli taşımacılığı ile diğer firmalara örnek olmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere yolcu taşımacılığı daha sık yapılmakta, büyükşehirlerdeki yolcu potansiyeli ve artan talebi karşılamak için ek seferler düzenlenmektedir.

Güvenli, konforlu, keyifli bir yolculuk yapmak için www.biletsec.com sitemizden online bilet satın alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları