Kütahya Astur

Kütahya Astur

Kütahya Astur Otobüs Bileti

Kütahya’nın ilk firması olan Kütahya Astur güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiği değeriyle birlikte kurulduğu günden beri sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Her seyahatiniz firmanın güvencesi altında olan seyahat sigortası ile sigortalanmaktadır. Ayrıca, güzel bir seyahat geçirmeniz için otobüs içinde her detay düşünülmüştür. Firmanın araçlarında konfor ve rahatlık için tekli ve çiftli geniş koltuk seçenekleri mevcuttur. Sizleri sevdiklerinize güvenle Kütayha Astur’un en önemli görevi olup, her türlü şikâyetlerinizi dinleyerek geri dönüşleri en kısa zamanda sağlamaya çalışmaktadır.

Ankara’da İnegöl’e, Hisarcık’tan, Sakarya’ya, Polatlı’ya, Bursa’ya kadar pek çok yerde şubesi bulunmaktadır.

Ayrıca otobüste bulunan sınırsız Wİ-Fİ hizmeti ile interneti kullanabilecek, her koltuğun arkasına monte edilen televizyonlar ile yollar daha da eğlenceli geçecektir. Her televizyonda olan müzik ve oyun seçenekleri ile çocuklarınız için de rahat bir yolculuk olacak.

İnternetten de bilet ayırtabildiğiniz, koltuk seçebildiğiniz Kütahya Astur seyahat ayrıcalıklarından yararlanmak için www.biletsec.com adresimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca her türlü öneri ve şikâyetleriniz için web sitemiz iletişim sayfamızda yer alan formu doldurabilir ya da sitemiz sağ alt köşemizde yer alan canlı destek sistemi sayesinde müşteri temsilcilerimizden her türlü destek ve yardımı alabilirsiniz.

Kütahya Astur için müşteri memnuniyetinin herşeyden önce geldiğini unutmayın.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları