Karadeveci Turizm

Karadeveci Turizm

Karadeveci Turizm Otobüs Bileti

Sadece İzmir- Bodrum ve Bodrum-İzmir arası sefer yapan otobüs firması Karadeveci Turizm 1942 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sadece seferler değil, özel geziler ve zaman zaman da transferler düzenlemektedir. Firma ayrıca araç kiralamak isterseniz de çeşitli araç kiralama belgelerine de sahiptir.

2004 yılında da şirketin travel adı altında kurulan, yurtiçi yurtdışı seyahatleri, konaklama rezervasyonları, çeşitli seminerler, toplantılar organize eden ve bunun gibi farklı organizasyonlar sunan vizyonu da bulunmaktadır.

Karadeveci Turizm araç kiralama sektöründe İzmir’de bulunan firmasıyla da tanınmış ve kendisine sektörde oldukça iyi bir yer edinmiştir. Hizmetleri arasında, özel araç kiralama, Otobüs kiralama, Şoförlü ya da şoförsüz otobüs kiralama, toplantılar vs. için de çeşitli organizasyonlar düzenleyip, kaliteli personel desteğiyle hizmet vermektedir. Karadeveci Turizm ayrıca isteğe bağlı olarak; rehber teknisyenler, host ve hostesler ve tercüman yer almaktadır.

Firma yine isteğe bağlı olarak özel organizasyonlar gerçekleştirme konusunda da kaliteli hizmetler sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Hizmetlerinin sınırı yokmuş gibi gözükebilir.

Bütün bunlar haricinde, Tarihi turlar ve Anadolu Turları, Yurt dışı seyahatleri, Fuar Organizasyonları, İş gezileri ve Tatil hizmetleri de sunduğu hizmetlerin bir kısmıdır.

Sizlerde biletsec.com aracılığı ile Karadeveci Turizm ile tanışabilir, güvenli seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Telefon Numaraları:
İzmir Merkez Telefon: +90 232 463 19 19
Çeşme(Sheraton Ofis) Telefon: 0 232 723 25 75
Bodrum: 0 252 316 90 30

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları