Kahta Petrol Turizm

Kahta Petrol Turizm

Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Kendi imkanları içinde var olan ve “Halka hizmet, hakka hizmet ilkesiyle yola çıkan Kahta Petrol Turizm, desteği halktan almaktadır. Bölgesel ve yöresel çalışmalarla ve sınırlı sayıdaki otobüsleri ile halka en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamışlardır.

Kendi yöresel ve folklorik yapısına sahip çıkan firma, Adıyaman ve Nemrut Dağını tanıtmak için otobüslerinin üzerine tanıtıcı reklam afişleri yapıştırmıştır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli bir yolculuk yapmalarını sağlayan firma, halkın desteğiyle ve genç, dinamik kadrosuyla büyümeyi hedeflemektedir.

Kahta Petrol Turizm, hem bölgesine sahip çıkıp tanıtımını yapmakta, hem de adını daha fazla kitleye duyurmak istemektedir. Firma aynı zamanda Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir.

Yerel anlamda hizmetin kalitesini ve niteliğini arttırmak için halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla gerçekleştirecekleri yeniliklerle en iyiye ulaşacaklarının inancında olduklarını söyleyen firma, kendi kendini yaratmak düşüncesiyle hizmetlerine devam etmektedir. Yolcuların da desteği sayesinde araç filosunu arttırıp geliştiren firma, sadece halkın desteğiyle büyüyüp gelişmeye çalıştığı için bu yüzden müşterinin memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

Firmanın birçok şubesinin olmasından dolayı istediğiniz yerlere rahatça gidebilirsiniz. Biletsec.com sitemizden gerçekleştirdiğiniz online rezervasyon sayesinde aynı koltuğun birden fazla kişiye satılması veya koltuk sıkıntıları gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Güler yüzlü personeli sayesinde yolculuğunuz boyunca tüm isteklerinize cevap verip memnun kalacağınız bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Standartlarını her geçen gün arttırmaya çalışan firma, haksız kazanç ve rekabetten uzak bir hizmet anlayışı içinde müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Ayrıca otobüslerindeki tanıtım afişleriyle Adıyaman’ı en iyi şekilde tanıtıp, aynı zamanda adını duyurmayı da başarmaktadır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları