İsmail Ayaz Turizm

İsmail Ayaz Turizm

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Bileti

Birinci İnönü savaşında babası şehit olduktan sekiz ay sonra dünyaya gelen İsmail Ayaz babasının adını almıştır. Askere gitmeden önce Austin ve Chevrolet gibi 15-20 kişilik araçlarda Ankara, Eskişehir ve Bursa karayolunda çalıştı.

Askerlik sonrası takvimler 1950’yi gösterdiğinde Türkiye’ye önden motorlu Mecedesler geldi. İsmail Ayaz bunlardan birer yıl arayla iki adet satın aldı. Daha sonra bunları otobüse çevirtti. Osman Ege ve Kamil Koç filolarına katılarak İstanbul, Ankara ve İzmir yollarını aşındırdı. Böylece İsmail Ayaz’ın otobüsçülük yılları başlamış oldu.

Eskişehir merkezli bir firma olan İsmail Ayaz günümüzde birçok noktaya ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Fortuna Man, Travego 403 Mercedes ve Neoplan gibi güçlü ir araç filosu ile Eskişehir, İstanbul, İzmir Antalya ve Alanya gibi bölgelere ağırlık olarak hizmet vermektedir. İstanbul‘un birçok semtinde şubesi bulunur.

Esenler Otogar şubesine 0 212 658 01 26 telefon numarasından ulaşabilirken,
İzmir için 530 026 06 35
Antalya ve Alanya illeri de İsmail Ayaz Turizm firmasının ulaşım kolaylığı sağladığı bölgeler arasındadır.
Antalya şubesine 533 038 87 88
Alanya şubesine 533 038 87 91 numaralarından ulaşabilmekkesiniz.

Öte yandan İsmail Ayaz otobüs firması Denizli, Çorlu, Burdur, Aydın, Fethiye ve Yatağan gibi şubesi olan birçok bölgeye seferler düzenlemektedir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları