İnci Turizm

İnci Turizm

İnci Turizm Otobüs Bileti

1998 yılında kurulan İnci Turizm bugün geniş araç filosu ve şehir içi servis araçlarıyla değerli müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

Ulaşım sektöründe kaliteli, güvenli ve insana değer veren hizmetiyle dikkat çeken İnci Turizm Türkiye’nin birçok iline yolcu taşımaya devam ediyor.

Değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap veren ve müşteri memnuniyetini önemseyen İnci Turizm araçlarında her türlü konfora yer vermiştir. Otobüslerinde video, wireless, müzik, usb, oyun ve kişisel tv yayını bulunmaktadır.

Adana, Afyon, Akçay, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Çorlu, Denizli, Düzce, Edremit, Eskişehir, Hatay, İstanbul, Kayseri, Sakarya illerine ve ilçelere sefer düzenlemektedir. İster bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonlarınızdan biletsec.com sitemize giriş yaparak bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinden 444 44 38 numaralı telefonla İnci Turizm çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

İnci Turizm şube adres ve telefon numaraları:
Kayseri otogarı Melikgazi/ Kayseri.
Ankara AŞTİ telefon numarası: 0312 224 21 38
İstanbul Esenler Otogarı telefon numarası: 0212 658 08 38 ve 0212 658 38 88
İzmir şubesi telefon numarası: 0232 472 05 23

Tüm şubelerin adresleri ve telefon numaralarını internet adresimizden bulabilirsiniz.

Sektörde belirleyici ve referans marka olmayı kendisine amaç edinmiş İnci Turizm ile özel günlerinizde, bayramlarda sizleri sevdiklerinize sağ salim kavuşturmaya devam ediyor.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları