Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Yoğunluk olarak Akdeniz Bölgesi ve civarına seyahat düzenleyen Güney Akdeniz Seyahat konforlu otobüsleri, zamanında yapılan seyahat süreleri ve güler yüz ile Türkiye’de en çok tercih edilen firmaların arasına girmektedir.

Tekli ve çiftli koltuk seçenekleri ile yolcularına konforlu bir seyahat geçirmeyi politika edinen şirket, aynı zamanda koltuk arkalarına monte edilen televizyonları ile sıkılmadan yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Her seyahat bir seyahat sigortası ile belgelendirilmekte, seyahat ettiğiniz şehirden varacağınız noktaya kadar Güney Akdeniz güvencesi altında yolculuk etmektesiniz. En yeni teknolojilerle konforunu her geçen gün yenileyen bu seyahat acentesi aynı zamanda wi-fi özelliği ile yolculuk boyunca interneti rahatça kullanmanızı sağlamaktadır.

Antalya merkezli 1974 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana güvenle hizmetine devam eden Güney Akdeniz Seyahat, günümüzde 95 adet otobüs filosu ile günlük Adana – Hatay – Ankara – İstanbul – Alanya – Gazipaşa hatlarında 50 nin üzerinde sefer düzenlemektedir. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden firma Biletsec.com internet sayfamız üzerinden hızlı bilet satışı uygulamalarına da başlamıştır.

Bulunduğunuz yerden şehir otogarına birçok mesafeden servis imkânları sağlayan şirket 7 gün 24 saat çağrı merkezi ile sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezine 0850 333 07 00 numaralarından ulaşabilir, Biletsec.com sitemizden satın alınan biletinizi sorgulayabilirsiniz.

En önemlisi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Güney Akdeniz Seyahat günümüzde birçok yere ulaşmakta ve müşterilerin seyahatten memnun kalmasını önemsemektedir. Adana’dan Silifke’ye, Tarsus’tan İstanbul’a, Fethiye’den Bodruma kadar birçok yerde şubesi bulunan Güney Akdeniz Seyahat imkânları için Biletsec.com adresimizi ziyaret ediniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları