Elazığlılar Turizm

Elazığlılar Turizm

Elazığlılar Turizm Otobüs Bileti

Otobüs yolculukları eski yıllarda olduğu gibi günümüzde de çok yaygın kullanılan ulaşım aracıdır. Elazığlılar turizm ile değerli müşterilerini güvenle bir şehirden başka bir şehre taşımak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Güçlü otobüs filosu ile sefer saatlerini aksatmadan zamanında hareket edip verilen süre içerisinde müşterilerini ulaşması gereken yerlere ulaştırmaktadır.

Elazığlılar turizmin yeni model otobüslerindeki konforlu seyahat imkânı sağlayarak müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Yolculuklarda yedek kaptan kullanarak maksimum güvenlikli seferleri ile yaygın tercih edilen seyahat acenteleri arasında bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma prensibi ile müşteri memnuniyeti yakalayarak her geçen gün daha da büyümektedir.

Elazığlılar turizm Elazığ merkezli kurulan bir seyahat firmasıdır. Konumu gereği genellikle uzun mesafeli yolculuklar yapılmaktadır.
Genellikle yolculuklar Elazığ’dan büyük şehirler olan İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlere yolculuklar yapılmaktadır. Bu şehirler ile Elazığ arasındaki mesafenin fazla oluşundan misafirlerin belirlenen saatlerde mola vererek dinlenmeleri ve araçlardaki özenle seçilmiş uzun seyahat koltukları ile rahat etmeleri sağlamaktadır. Koltuk arası mesafelerin fazla olmasıyla misafirlere ekstra bir rahatlık katmaktadır.

Yaz aylarında genellikle tatil yörelerine gidişlerde artışlar görülmektedir. İzmir, Antalya, Muğla gibi şehirlere yolculuk yapılmakta artan talepleri karşılamak için ek seferler düzenleyerek müşterileri ertesi gün yolculuk yapmaktan kurtarmaktadır.

Elazığlılar turizm ile farklı şehirlerden iş için veya turistik gezi amaçlı şehri gezmek için gelenler bulunmaktadır. Farklı illerden Elâzığ’a rahat ulaşım için diğer şehirlerin otobüs garajlarında acenteler kurularak müşterilerin beklentilerine cevap verilmektedir. Gelişmiş servis araçları ile evinizin veya işyerinizin önünden terminallere kadar ücretsiz götürülmektesiniz.

Elazığlılar turizm ile seyahat etmek için biletsec.com sitemizden 7/24 saat online bilet satın alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları