Efe Tur

Efe Tur

Efe Tur Otobüs Bileti

1990 yıllardan beri ülke içinde yaptığı seferlerle adından söz ettiren ve diğer rakip firmalara göre bu kadar kaliteli performansına rağmen herkesin cebine göre hitap eden uygun fiyatlı biletleriyle insanlar tarafından çok tercih edilmiş ve edilmeye devam eden bir firmadır.

Herkesin cebine göre derken özellikle öğrenciler tarafından çokça tercih edilen bir ulaşım firması diyerek örnek verebiliriz. Eğitimli muavinleri ve şoförleri ile son model arabalarıyla ülke içinde çoğu şehre seferler düzenleyen Efe Tur müşterileri için her türlü hizmeti ve güvenliği sağlar.

Bu kadar çok tercih edilen Efe Tur internet çağına ayak uydurmazsa tabi ki olmazdı. Bu yüzden biletsec.com internet sitemiz üzerinden bilet satış ve rezervasyon hizmetini kullanarak misafirlerine daha kolay ulaşmayı hedeflemiştir. Biletsec.com sitemizi ziyaret eden yolcularına istedikleri şehrin tarihine ve saatine kadar bilet almaları konusunda detaylar sunarak yardım eder. Çıkan sorunlar için kurulan e-mail sistemiyle mesaj atabilir derdinizi firmanın çalışanlarına iletebilirsiniz.

Yolculuk sırasında bilgili ve güler yüzlü muavinleri sayesinde ihtiyacınız olan istekler karşılanacak ve yeme içme çay kahve ve tuvalet molalarıyla dinlenebileceksiniz. Aynı zamanda vakit geçirmek için canınız sıkılmaması için yerli ve yabancı müzik, filmleri dinleme ve izleme imkânlarınız sayesinde yolculuğun nasıl bittiğini anlayamayabilirsiniz.

Ayrıca birçok önemli tur şirketinin düzenlediği yolculukları üstlenen Efe Tur merak ettiğiniz her yeri görmenize yardımcı olacaktır.

Yolculuktan önce alacağınız sağlık ve yaşam sigortalarınız sayesinde ve güvenilir otobüsleriyle kendinizi güvende hissedin. Yolculuk sırasında rahatsızlandığında yani sağlık sorunu yaşadığınızda muavinler bu konuda size yardım edecek ve sağlık durumunuza göre size rahatlamanız ve sağlığınıza tekrar kavuşmanız için gerekli prosedürü işleterek destekte bulunacaklardır.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları