Çayırağası Turizm

Çayırağası Turizm

Çayırağası Turizm Otobüs Bileti

Çayırağası Turizm 1944 yılında kurulmuş, sadece Gaziantep’in değil tüm Türkiye’nin ilk karayolu otobüs taşımacılığı firmalarından biridir. Kuruluşundan beri yüksek performans gösteren kaliteyi ilke edinmiş bir firmadır.

Çayırağası Turizm karayolu yolcu taşımacılığında birçok ilke imza atmış, Hizmet kalitesi ve teknoloji kullanımı konusunda öncü bir firmadır.

Uzun yıllar yoğun servis kapasitesiyle çalışmış olan Çayırağası Turizm, Gaziantep’ten Türkiye’nin hemen hemen her noktasına seferler düzenlemiştir. Gaziantep’ten Mersin, Bursa, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara’ya sefer düzenleyen Çayırağası seyahat ekspres servisleriyle tüm yolcularını güvenle sevdiklerine kavuşturmaktadır.

Adana, Afyon, Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul(Avrupa) (Anadolu), İzmir, İzmit, Kilis, Konya, Kütahya, Osmaniye, Sakarya ve Uşak illerinde şubeleri bulunmaktadır. Merkezi Gaziantep’te bulunan firmanın adresi Gaziantep Otogarı Şehitkâmil/Gaziantep, telefon numarası 0342 328 92 22(4 hat)’dir. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesinden 444 00 27 numaralı telefonlarla firmaya ulaşılabilmektedir.

Yolcularının her türlü konforunu düşünen Çayırağası Turizmin altı farklı bölgede dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti, rahatlık, huzur ve konforu bir arada sunan Aksaray, Akşehir, Bolu, Seydişehir, Kula ve Ereğli dinlenme tesisleri bu güzergahta seyahat eden tüm yolcuların güzel bir durak noktasıdır. Biletsec.com internet sitemizden isterseniz bilgisayarınız ile isterseniz tablet yada akıllı telefonlarınız ile online olarak bilet alabilir, fiyat öğrenebilir, sefer sorgulayabilirsiniz. Yine aynı sayfamızdan bineceğiniz otobüs ile ilgili teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Firma yeni araç filosu sayesinde modern koşullarda güvenli ve konforlu yolculuğun garantisini vermektedir. Yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermek, müşterilerimizin memnuniyeti ve can güvenliği hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Çayırağası Turizm her zaman ilklerin öncüsü ve koruyucusu olmaya devam edecektir. Kaliteli hizmet almak isteyen tüm müşterileri en yakın şubemize bekleriz.Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları