Has Bingöl Turizm

Has Bingöl Turizm

Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinen Has Bingöl Turizm 2005 yılında kurulmuştur. Hizmet hayatına 4 adet Öz Mal 403 Mercedes ile başlayan şirket bugün 20 adet Travego Mercedes ile devam etmektedir.

2008 yılından bu güne müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için biletsec.com ile birlikte online sisteme geçmiştir. Has Bingöl Turizmin vizyonu sektörde belirleyici referans marka olabilmek, müşterilerin can güvenliği için tüm tedbirleri almak ve müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini zirveye çıkarmaktır.

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Bayburt,Bingöl, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum,Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, İstanbul,İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin,Rize, Trabzon ve Uşakta şubeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden 444 22 12 numaralı telefonu arayarak şubeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Has Bingöl Turizm de çağın gereklerine uyum sağlamış bir firmadır. Biletsec.com sayesinde online işlem yaparak tüm seferleri sorgulayabilir ve kredi kartı ile bilet satın alabilirsizi.e-bilet kağıt bilet düzenlenmeksizin yolcunun tüm rezervasyon ve satış kayıtlarının elektronik ortamda saklanmasıdır. Bu uygulama sayesinde otobüse binerken elinizde kağıt bilet olmasına gerek kalmamaktadır. Tüm bu işlemleri evinizden, oturduğunuz yerden çok kısa sürede yapabilirsiniz. Ayrıca biletsec.com sitemiz aracılığı ile online olarak rezervasyonunuzu iptal ettirebilir, biletinizi açığa alabilir veya açık biletinizi yeni bir biletle değiştirebilirsiniz.

Has Bingöl Turizm’in Bingöl’den Ağrı, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul,İzmir, İzmit, Uşak,Trabzon, Rize, Sakarya ve Samsun’a seferleri vardır.

Has Bingöl Turizm ”Her şey zamanında” ilkesiyle hizmet etmek, yolculara can güvenliğini sağlamak, müşterilerin koşulsuz memnuniyetini sağlamak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Has Bingöl Turizm ile ayrıcalıklı seyahat edin.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları