Acenta Listesi

 

Bilet Antalya Satış Politikaları ( Kullanım Koşulları ve Satış Sözleşmesi )

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un (“Kanun”) 3 üncü maddesi uyarınca, Bilet Antalya ile ilgili tanıtıcı bilgilerin tümü, sitemizin “Hakkımızda” başlıklı bölümünde güncel şekilde yer almaktadır. Bilet Antalya olarak hedefimiz; biletinizi en kısa sürede, en kolay şekilde satın almanızı sağlamaktır. Aşağıdaki Satış Politikamızı ve Satış Sözleşmemizi, müşteri olarak sizi memnun kılacak ve biletantalya.com da satın alım süreci konusunda sizi bilgilendirecek şekilde tasarladık. Bu Satış Politikası ve Sözleşmemiz, Kullanım Koşullarımızın da bir bölümünü oluşturur. Web sitemize üye olarak ve/veya bilet alım işlemlerini gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Satış Politikası ve Sözleşme hükümlerini ve Gizlilik Beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda, herhangi bir bilet alım işlemi gerçekleştirmeden ve siparişinizi onaylamadan önce, bizimle sitemizde belirtilen iletişim numaralarından iletişime geçmenizi öneririz. Sitemizden bilet satın alarak ve siparişinizi onaylayarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden bilet satın aldığınızda, tur/ etkinlik biletleri ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz. Ayrıca, siparişinizi onaylayarak; bileti satın almadan önce; *gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini * satın aldığınız bilete ve hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dahil toplam bilet/hizmet fiyatını *Ödeme bilgileri *Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden cayma hakkınızın olmadığını ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Siparişlerinizi onaylamadan önce, sizlerden onayınız kapsamında, yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alındığını ve ön bilgilendirme onayının işbu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ve ön onay ile “bilet satın alma siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz.

Bilet ile İlgili Şart ve Koşullar

1-Bilet Antalya, yetkili bilet satış acentesi olarak, biletini satın aldığınız turu /etkinliği düzenleyen “organizatör, etkinlik mekanı, kulüp veya tiyatrolar”( “Etkinlik Organizatörü”) adına bilet satar, ancak bilet fiyatlarını veya oturma yerlerini belirleme konusunda hak ve yetkiye sahip değildir. Ayrıca Organizasyon firması etkinlik / tur için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. İşletme genel kuralları içerisinde giriş – çıkış işlemi yapmaktadır.
2-Biletler, internet, çağrı merkezi, gibi çeşitli noktalar aracılığıyla satılır. Tüm satış kanalları aynı biletleme havuzuna eriştiğinden popüler etkinliklerde biletler hızlı bir şekilde tükenebilir. Bazı durumlarda etkinlikten önce Etkinlik /Tur Organizatörü’nün kararı ile ilave bilet satışa çıkarılabilir ancak bu kapasite veya bilet mevcudiyeti konusunda herhangi bir kontrol gücüne sahip bulunmamakla birlikte bu kapsamda herhangi bir garanti de veremeyeceğimizi belirtiriz.
3-Etkinlik / Tur Organizatörü çeşitli sebeplerle etkinlikleri/ turları iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilir. Bu durumda uygulanacak prosedürü organizatör belirler ve duyurur. Etkinliğin/turun iptal edilmesinden ve/veya tarihinin değiştirilmesinden Bilet Antalya sorumlu olmayıp, Organizatör sorumludur. Bir turun/etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Etkinlik Organizatörü'nden gerekli yetkiyi almamız şartına bağlı olarak bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayreti göstereceğiz.
4-Kural olarak, tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden satın aldığınız biletlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır. Etkinliğin / turun iptali veya ertelenmesi durumunda, Etkinlik Organizatörü geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilme hakkına sahip olduğu gibi, programda değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Bu kapsamda Bilet Antalya hiçbir sorumluluk üstlenmez.
5-Biletantalya.com üzerinden , tedarikçi firmalar tarafından sağlanan extra servisler için ( transfer,rafting, yat turu vs.) 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu’na ve Deniz Turizmi Yönetmeliği’ne istinaden taşıma yetki belgesi ve Karayolu & Deniz Yolu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları , yüklenici firmaya ait olup, bu hizmetlerin belgelerinden ve içeriklerinden biletantalya.com sorumlu değildir.
6-Bilet Antalya, ilgili hizmet bedeli dışında, biletlere/ bilet satışlarına ve/veya tur / etkinliklere ilişkin olarak başkaca hiçbir yükümlülük, taahhüt ve sorumluluk altında değildir. Bilet Antalya’nın sorumluluğunun bu madde ile sınırlı olduğunu ve her ne nam adı altında olursa olsun, işbu maddedeki sorumluluk limiti dışında, Bilet Antalya’yı sorumlu kabul etmeyeceğinizi önceden kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırsınız.
7- Bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşme hükümlerini aynen kabul etmiş sayılırsınız. Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukukuna tabidir. Bilet Antalya; biletinizi satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda, tüm tüketicileri önceden bilgilendirmiş olup, bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşmenin düzenlemeleri hakkında tarafınıza ön bilgilendirme yapıldığını da kabul etmiş sayılacağınızı ve bu maddenin yazılı delil vasfında ispat vasıtası olduğunu da belirtiriz. İşbu Sözleşmeden ve/veya hizmet ya da bilet satın alma işlemlerinden dolayı herhangi bir ihtilafın doğması durumunda, uyuşmazlığı öncelikle sulhen gidermeye çalışmak temel hedefimizdir.

Ticari Markalar ve Telif Hakları
www.biletantalya.com sitesinin tüm hakları ERS A.Ş ne aittir. Bu web sayfasında yayımlanan , yazılım, ürünler, logolar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ile korunmaktadır. Bilgi ve materyaller kopyalanarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı biçimlerde kullanılamaz.


Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar
www.biletantalya.com, sitesinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı ( link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi vermek ya da reklam amaçlıdır. Kullanıcıların bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenler kullanıcı , site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde Bilet Antalya’nın hiçbir kontrolünün bulunmadığını, linklerin gösterdiği web sitelerinin, kaynak, içerik ve materyallerinden sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.biletantalya.com sitesinde, kullanıcıların dolduracakları üyelik ve bilgi formları bulunabilir. Bu bilgilerin doldurulması esnasında, kanuna uygun içerik kullanma ve bilgilerin doğruluğu sorumluluğu tüketiciye aittir. Biletantalya.com üyesi, kendisinin belirleyeceği bir kullanıcı adı ve parolaya sahip olur. Kullanıcı adı üyeye özeldir. Parola sadece kullanıcı tarafından bilinir. Şifrenin seçimi ve kullanılması kullanıcının sorumluluğundadır. Bilet Antalya , parola kullanımından doğacak problem ve zararlardan sorumlu değildir.

Hak ve Sorumluluklar
www.biletantalya.com sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilip , güncellenmektedir. Site içerisindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapma yetkisine sahiptir. Bu değişikliklerden doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı sorumluluk yüklenemez. www.biletantalya.com sitesinin tüm hak ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan ERS A.Ş’ye aittir. İzinsiz kullanım kanunlarla yasaklanmıştır.

Call Center