Antalya, ekonomik ve hatta ücretsiz turlar yapmak açısından da oldukça elverişli bir şehirdir. Çok uzağa gitmeye gerek kalmadan, ister şehir içinde, isterse şehrin 20km çemberinde dilediğiniz türde tur bulabilirsiz.

1- Bisiklet Turu

İster Konyaaltı sahilinde, ister Lara yürüyüş yolunda olun; şehrin bir çok yerindebulabileceğiniz bu bisikletlerle ekonomik şehir turu yapabilir, hem sağlıklı hem de eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

2- Günü Birlik Tekne Turu

Antalya Yatlimanı'ndan her gün düzenlenen tekne turları ile güzel şehrimizin manzarasını Akdeniz üzerinden izleyebilirsiniz. 

3- Ulupınar Gezisi 

Toroslardan doğan Ulupınar çayının tertemiz sularının üzerine kurulan ahşap çardaklar üzerinde, nefis lezzetlerle güzel bir öğle yemeğine ne dersiniz? Tropik Restaurant'ın bol oksijenli doğasında kendinizi cennette gibi hissedeceksiniz. Hem de çok ekonomik fiyatlarla biletantalya.com ayrıcalığıyla....

4- Müze Turu

Antalya Müze'si, Türkiye'nin en güzel müzelerinden biri olarak mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Müze kartınızla ya da biletantalya.com'dan alacağınız tek seferlik ekonomik biletinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Lykia, Pamphylia Ve Pisidia olmak üzere üç antik bölgenin eserlerine yer veren müzede; Paleolitik ve Kalkolatik döneme ait de pek çok eseri göreceksiniz.

5- Trekking - Likya Yolu

Likya Yolu, dünyanın uzun mesafe yürüyüş rotasında en iyi ilk 10'da yer alıyor. Fethiye - Ölüdeniz yakınlarından başlayıp, Antalya’ya 20 km mesafedeki Geyikbayırı yakınlarına kadar uzanan bu yol eşsiz manzaralara sahip. Toplamda 540 km uzunluğunda olmasına rağmen rotayı baştan sona yürüme zorunluluğu yok. Birçok etaptan dilediklerinizi seçip yürüyebilirsiniz. Bu macera size hem dünyanın her yerinden bu amaç için gelen kişilerle tanışma fırsatı hem de göreceğiniz manzaralar karşısında nefesinizin kesilmesini sunuyor.

Call Center