Antalya'da ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir çok etkinlik mevcut. İster açık alanda, ister kapalı alan olsun, tüm gün macerayla dolu ya da dingin bir gün sizi bekliyor. Yetişkinlerle, çocukları aynı platformda eğlendirebilen yerleri sizler için listeledik.

1- Antalya Aquarium

Antalya Aquarium dünyanın en büyük tünel akvaryumu olma ünvanına sahip, binlerce çeşit balık türünü görebileceğiniz, 30 dönüm arazi içinde ve Konyaaltı sahilinde yer alan bir tesis olarak; size güzel bir günü taahhüt ediyor. İçinde akvaryum dışında Kar Dünyası ve Buz Müzesi ile eğlenceli bir kapalı kar alanı da eğlencenize eğlence katıyor.

2- Denizaltı Nemo

Nemo adlı denizaltıyla Antalya Kaleiçi Yatlimanı'ndan direkt dalıp, o büyülü dünyanın içine girebilirsiniz. 44 yolcu kapasitesiyle, uzman kaptanlarıyla, her gün sefer düzenleyen Nemo size ailenizle unutulmaz bir deneyim yaşatacak. biletantalya.com ayrıcalığıyla hemen biletinizi alın, avantajlı olun.

3- Aktur Park

Büyük küçük demeden herkesin sevdiği ve özellikle yaz akşamlarının vazgeçilmez eğlencesi Luna Park, Antalya'da Aktur Park adıyla markalaştı. Sizde ailenizle birlikte rahatça gidip, eğlebileceğiniz bir yer olarak burayı listenize ekleyebilirsiniz.

4- Ters Ev

Antalya'da eğlence anlayışında farklı bir yer olan özel tasarlanmış bu evde çok eğleneceksiniz. 2016 yılından bu yana bir çok ziyaretçinin ziyaret ettiği bu ev dünyada yapılan 13. ters ev olma özelliğine sahip. 85 metrekare alana sahip bu evde herşey taban yerine tavanda duruyor. Böylece içeride hem çok eğleniyor hem de orjinal fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Call Center