Antalya'nın dünyaca ünlü muazzam plajlarını sizler için listeledik. Masmavi tertemiz Akdeniz'in ister ince kumlu, ister çakıl taşlı plajlarında denizin, güneşin tadını çıkarın.

1- Konyaaltı Plajı

Antalya'nın şehir merkezinde olan plaj, 1.5 km uzunluğundadır. Toros dağları manzarası eşliğinde, sabahtan akşama kadar vakit geçirebileceğiniz, yenilenen yüzüyle modern bir görünüm kazanan Konyaaltı Plajında çok güzel bir gün sizleri bekliyor.

2- Lara Plajı

Antalya'nın bir diğer uzun plajı olan Lara Plajı ise sahilinin kum olmasıyla Konyaaltı'nın çakıl olan plajından ayrılıyor. Piknik alanlarının da olduğu Lara Plajı'nda, uzun yürüyüşler yapabilir, buradaki tesislerde dinlenip bir şeyler yiyip içebilir tatil havasında bir gün geçirebilirsiniz.

3- Çıralı Plajı

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı olan Çıralı, Yanartaş dağı ile Olimpos sahili arasında yer alan bakmaya doğyamayacağınız güzellikte 1. derece sit alanı olarak korunan doğal bir plaj ve mutlaka görülmeye değer. 

4- Kaputaş Plajı

Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunan Kaputaş Plajı, sadece mavinin tonlarını bembeyaz kumunu görmek için gidilmeyi hak ediyor. Kaş'a yolu düşen herkesin uğradığı yer olan bu plajı siz de görülecekler listenize ekleyin.

5- Phaselis Plajı

Deniz keyfini antik kentte yaşamak da dünyanın hiç bir yerinde karşılaşabileceğiniz bir durum değil. Yemyeşil çam ağaçlarının altında, ince kumlu koyunda unutamayacağınız bir gün için hazır mısınız? Antik kent kalıntılarının arasından geçerek ulaşabileceğiniz 3 ayrı koy size unutulmayacak bir günü taahhüt ediyor. 

Call Center