Rooftop Fest - Heiss&Nays Presents - Rooftop Fest

18 Haziran Pazar

16.00-24.00

NaysEntertainment ve HeissMusik presents

Antalya, alternatif soundların olduğu müzikal bir patlama için hazırlanıyor ve Heiss&Nays olarak sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyoruz. Elektronik müziğin büyülü dünyası, eşsiz doğa manzaralarıyla buluşuyor ve tüm enerjisiyle Antalya'yı sarsacak. Sizlere , tek bilet ile 3 farklı Roof mekanında 3 alternatif müzik tarzında gerçekleşecek büyüleyici bir festival deneyimi ile tanıştırmak için buradayız. Bu festivalde, elektronik müziğin en sevilen tarzlarından üçü aynı anda başlayacak ve bitecek. Her bir Roof, kendi benzersiz atmosferi ve sesiyle sizi büyüleyecek ve her birini deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Bu festivalde, unutulmaz anılar biriktirirken, müzik tutkunu insanlarla tanışacak ve ortak bir sevgiyle bir araya geleceksiniz

Enerji dolu ritimlere dalmak isterseniz eğer Castle Roof kalbinizi hızlandıran, dans etmekten kendinizi alamayacağınız ve harika gün batımı manzarası ile bir deneyim yaşamanız için sizi bekliyor.

Daha derin bir yolculuğa çıkmak isteyenler için Role Street Roof sizi mistik, chill ve melodik soundlar ile saracak. Bu alanda, elektronik müziğin derinliklerine dalacak ve ruhunuzu özgür bırakacaksınız. Sonsuz bir müzikal rüyanın kapıları size açılıyor.

Chill Zone Roof ise daha alternatif ve deneysel müzik tarzlarına odaklanacak. Farklı sesler ve yenilikçi prodüksiyonlarla sizi sıra dışı bir müzik yolculuğuna çıkaracak. Burada, müziğin sınırlarını keşfedecek ve farklı ses deneyimlerinin tadını çıkaracaksınız.

Bu benzersiz festival deneyimine ek olarak 808Radio da ek olarak sizlere tüm gün kapsını açıyor.

Heiss&Nays Presents Rooftop Fest , sizi büyüleyici sesler , eşsiz atmosferiyle ve güzel insanlarla  kucaklamak için sabırsızlanıyor. Bu deneyimi kaçırmamak için Biletantalya üzerinden yerinizi şimdiden ayırtın ve müzikal bir yolculuğa çıkmanın heyecanını yaşayın!

Castle 
Ugur Project 
Anıl Butun 
Atakan Onder 
Temirtekin

Chillzone 
El Capitan x Ugurmeister
Dagda x Usk
Murat Ulusoy
Yagi

Role Street 
Yigit Karakaş
Analog Context 
Innarius 
Yinyang Project

808 Radio
Abanoz (vinly)

 

LINE UP 

Abanoz (vinly)
Analog Context
Dagda x Usk
El Capitan x Ugurmeister
Innarius
Murat Ulusoy
Temirtekin 
Ugur Project
Yagi 
Yigit Karakaş
Yinyang Project

 

-Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Girişlerde erkek-kadın dengesine dikkat edilecektir.Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir.

- Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedr.

- Mekan kapasitesi dolduğunda bilet satışı durdurulacaktır.

- Etkinlik gecesi kapıda satılacak bilet fiyatlları farklılık gösterecektir.

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına 50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant getirmek; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmak; tehlkel, kesici ve delici objeler taşımak; ateş yakmak, drone kamera kullanmak yasaktır.

Call Center