BEACHSIDE BEATS - Nays x Heiss Presents

Heiss&Nays Presents - BEACHSIDE BEATS

Rezervasyon kaydınız 2 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

1 Temmuz Cumartesi

16.00-02.00

Que Beach Lara no:8

NaysEntertainment ve HeissMusik presents

Deniz Kabu

Ece Ozel

CNDD x Dagda

Usk

Atakan Onder

Kaan Sayar

TEMİRTEKİN

Antalya'nın büyüleyici sahilinde, unutulmaz bir yaz festivaline hazır olun! Plajın sıcak kumları, serin denizi ve enerjik elektronik müziğin uyumunu bir araya getiriyoruz. Sabahın erken saatlerinde başlayan bu eğlencede Deniz Kabu, Ece Özel, CNDD, Dagda, Usk, Atakan Onder, Semih Temirtekin, Kaan Sayar gibi eşsiz sanatçılar özgün setleri ile bütün günümüzü bir deneyime dönüştürürken sizler gece sonuna kadar müziğin özgürlüğünün tadını çıkaracaksınız. Plajın coşkulu atmosferinde dans ederken, müziğin büyüsüne kapılacak ve enerji dolu anlar yaşayacaksınız. Müzik tarzlarının geniş yelpazesini sunarak herkesin zevkine hitap edeceğiz.
Festival alanında sadece müzikle sınırlı kalmayacak, aynı zamanda lezzetli yemekler ve özel kokteyllerle de şımartılacaksınız. Lezzetli yemekler ve ferahlatıcı içecekler, festival deneyiminizi tamamlayacak ve tadınızı şenlendirecek.

Bununla birlikte, yazın enerjisiyle dolu bir dizi etkinlik ve oyun da sunacağız. Kumda, çimlerde ve denizde çeşitli yaz oyunları ile eğlenmek, serinlemek, güneşin tadını çıkarmak ve enerjinizi en üst seviyeye çıkarmak için harika bir fırsat. Plaj voleybolu, yoga, frizbi, slackline gibi aktivitelerle hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelecek anlar yaşayacaksınız. Ayrıca, sizlere festival süresince çeşitli workshoplar düzenleyerek yeteneklerinizi keşfederken sınırsız eğlence sunuyoruz. Siz de Beachside Beats de yerinizi alın ve yazın keyfini çıkarırken müziğin büyüsüne kapılın!

Benzer Etkinlikler

Ezhel Konseri

Ezhel Konseri

Olympos Teleferik

Olympos Teleferik

Olympos Teleferik (Transfer Dahil Paket)

Olympos Teleferik (Transfer Dahil Paket)

Antalya Aquarium & XD Cinema

Antalya Aquarium & XD Cinema

Call Center