+ 7

Özel Tekne Turu (Kaş Çıkışlı)

Kaptan Ergun Teknesi Kekova Batışehir Turu, Kaş Adalar Turu, Aperlai Turu, Kaputaş Turu olmak üzere farklı farklı özel tekne turları düzenliyoruz. 12 kişi kapasiteli, 8 saatlik özel tekne turlarımız için 05316824425 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Özel tekne turları programımız sizinle birlikte şekillendiriliyor.
Bu programı size özel olarak gerçekleştirdiğimiz için Kaş Limanından belirlediğimiz saatte yola çıkıyoruz.
Gittiğimiz koylarda dilediğiniz kadar kalıp istediğiniz zaman diğer koylara geçiyoruz.
Günlük turların rotalarından uzak daha sakin koyları tercih edebiliyoruz.
Kekova Batışehir Turu, Kaş Adalar Turu, Aperlai Turu, Kaputaş Turu olmak üzere farklı farklı özel tekne turları yaptığımız için, hava şartları, koyların doluluk oranı ve misafirlerimizin arzuları doğrultusunda programımızı birlikte belirliyoruz. Klasik tur tekneleri ile aynı rotaları paylaşmaktansa daha özel hissedebileceğiniz sakin koyları tercih ediyoruz.

Özel tekne turumuza sabah saat 09:30 veya 10:00’da Kaş limanından hareketle başlıyoruz ve ilk durağımıza doğru yola çıkıyoruz. Sizler güvertemizde çay ve kahvelerinizi yudumlarken ve Kaş’ın turkuaz sularını seyrederken biz de ilk durağımıza doğru devam ediyoruz.

Tekne seyir halindeyken ister güneşin tadını çıkarın isterseniz teknemizde bulunan olta takımlarıyla yöreye özgü balıklardan yakalamak için şansınızı deneyin. Sıra Akdeniz’in serin ve güzel sularında yüzme ve serinleme zamanı.
Sizler denizin tadını çıkartırken biz de o sırada leziz ve sağlıklı malzemeler kullandığımız, enfes zeytinyağlılarımız ve ızgara çeşitlerinden oluşan öğle yemeğini hazırlıyoruz.

8 saatlik  özel tekne gezimiz süresince hem tarihi yerler görme fırsatını elde ederken hem de Akdeniz’in serin sularında yüzmenin tadını çıkarmış olacaksınız.


Kaptan Ergun ile yat turları hakkında yorumları okumak için ; buraya tıklayın.
Turlarımız hakkında detaylı videoları izlemek için ; buraya tıklayın.

Benzer Etkinlikler

Özel Tekne Turu (Kaş Çıkışlı)

Özel Tekne Turu (Kaş Çıkışlı)

Kekova Batıkşehir Tekne Turu (Kaş Çıkışlı)

Kekova Batıkşehir Tekne Turu (Kaş Çıkışlı)

Call Center