+ 5

Digiverse; Land Of Legends’in içinde yer alan, dünyanın ilk ve tek Digital Sanat merkezi olarak Antalya’da faaliyet gösteren bir işletmedir.Digiverse Dünya’nın en büyük 360 derecelik sergi merkezinde, muhteşem multimedya görseller eşliğinde misafirlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Digiverse Dünya’nın en büyük 360 derecelik sürükleyici sergi merkezinde, muhteşem multimedya görseller eşliğinde misafirlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız, aksesuarsız 3 boyutlu sanal bir evrenin içinde yolculuk sunuyoruz.

Bu digital dünyada herkes kendinden bir parça buluyor ve hayal ettiği her şeyin gerçeğe dönüşünü deneyimleyebiliyor.

Sadece bir kitleye hitap etmiyoruz, 7 den 70 e her yaş grubunun Sanat teknoloji ve eğlence ile bulaşacağı bir deneyim sunuyoruz.

Digiverse’de

İlk olarak doğuşu simgeleyen, insanların yolunu bulmak için kendini kaybettiği aynalı bir tünelden digital dünyaya giriş yapılıyor. Bu sayede algılarımızı serbest bırakıp, içine gireceğimiz görsel şölenin bizi başka boyutlara taşımasına açık hale geliyoruz.

Aynalı tünelin sonunda mistik materyallerin arasından büyük dome alanına geçiş yapılıyor. Bu alanın sağında şu an içinde olduğumuz karmaşık dünya, ruhumuzu yoran materyalist algılarla yüzleştiren panaroma duvarından sonra, muhteşem yansımalar ve yine boyutların arasında kaybolacağınız 360 derecelik domelara ulaşıyoruz.

Burada insanların kendilerini içinde kaybedecekleri birbirine bağlı domelarla ile devam ediyoruz.Domelarda insanların oturur, hatta uzanır vaziyette dijital dünyaya geçişini kolaylaştırıp, görüntülere odaklanabilmeleri için kullandığımız puflar aracılığıyla geçirecekleri süreyi konforlu hale getiriyoruz.

Dome alanlarından ruhumuzun arınmasıyla ayrılırken bizi bekleyen ruhun ve zihnin özgürlüğünü hissettiren panaroma duvarıyla devam edip, sosyal medya uygulamalarında kullanılabilecek fotoğraf video çekim noktalarıyla turumuzu bitiriyoruz.

- Bilet belirtilen tarih ve saatler arasında 1 kez giriş hakkı sağlar. 
- Haftanın her günü 14:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. 
- 0-5 Yaş çocuklar ebeveynlerinin yanında ücretsizdir.  
- Çocuk indirimli fiyatı (5-12) yaş aralığında geçerlidir.

Call Center