+ 3

Antalya Kaleiçi Yat Limanı'ndan başlayan Denizaltı Nemo Turu; Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi-Pazar Günleri sefer yapmaktadır. 35 Mt derinlikte Ortalama 60 Dk.sürmektedir. Rezervasyon saati için lütfen 05316824425 nolu telefondan randevu alınız.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Biletinizi aldıktan sonra 05316824425 numaralı telefondan saat teyidi için bilgi alınız.Biletini kullanamayan misafirler sefer olan ve saat müsaitliği olan başka bir günde biletini kullanabilir. 

 

Türkiye'nin ilk ve tek turistik denizaltısı Nemo ile Akdeniz'in sualtı dünyası ile tanışın. Tecrübeli pilotlar eşliğinde Antalya Kaleiçi derinliklerini evinizdeki konfor rahatlığı ile gezebilirsiniz. Bu büyülüğü dünya için biletleriniz Biletantalya.com'da en ekonomik fiyata.
Ortalama 1 saat süren tur Limandan başlayıp aynı yerde son bulacaktır. Nemo, geniş camları, yüksek tavan mesafesi (180 cm) ile sualtı gezintisi için özel olarak dizayn edilmiş bir denizaltıdır. Geniş kabini 2 adet klima sistemi ile donatılmıştır. İçeride atmosfer basıncı korunduğu için yolcularımız kulaklarında bir basınç değişikliği hissetmezler. Her yaştan fiziksel kondisyonu yeterli olan kişiler denizaltı ile sualtı güzelliklerini keşfetmek için dalış yapabilirler. Çocukların en az 90 cm boyunda olmaları gerekmektedir.

Saatler ; 10:00   /  11:00  / 12:00 / 13:00

Finlandiya'da imal edilen NEMO, Mark IV serisinin 10'uncu denizaltısıdır. 3’ncü nesil turistik denizaltı NEMO, 44 yolcu ve 2 pilot kapasitesi ile dünyanın en gelişmiş teknolojisine ve en sıkı emniyet sistemlerine sahip bir turistik denizaltıdır. Yüksek batarya kapasitesi ile 10 saat kesintisiz seyir imkânı ve 72 saate kadar sualtında kalabilme özelliğine sahip olan NEMO aynı zamanda sualtında yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çekmektedir.


NEMO aynı gün içerisinde dışarıdan hiçbir destek almadan 10 dalış yapabilir. Dalış ve trim sistemleri NEMO'nun 1 dakikadan az sürede dalış ve satıh yapmasını ve sualtında teknenin rahat kontrolünü sağlar. NEMO’nun içindeki hava O2 takviyesi ile tazelenerek ve klima ile sürekli serin tutularak dalış süresince yolcularımızın çok konforlu ve sağlıklı bir gezi geçirmelerini sağlar.

NEMO, 2015 yılı içinde İspanya’da , bataryasından camlarına kadar tam bir modernizasyon sürecinden geçirilmiştir. Sahil yedekleri dâhil, batarya şarj sistemi ve hava kompresörleri de yenilenmiştir. NEMO Ekim 2015 ayında Klas kurumu DNV-GL’nin sıkı ve yüksek güvenlikli denetiminden geçerek GL/DNV sertifikasını başarı ile almıştır.


Klassifikasyonu : DNV-GL, A+1
En : 4 metre
Boy : 18.6 metre
Yükseklik : 5,85 metre
Yolcu kapasitesi : 44 Kişi
Batarya : 480 adet kurşun asitli batarya

Ağırlık : 106 ton
Sualtı sürati : 2 KTS
Çalışma derinliği : 40 metre
Suüstü Sürati : 3 KTS (yedekleme hızı 4 KTS)
Günde Tahrik sistemi : 6 x 15 Kw elektrikli motor

Mürettebat : 2
Seyir süresi : 10 saat
Yan camlar : 22 adet seyir camı (80 cm çapında)
Ön/Arka camlar : 2 adet seyir camı (160 cm çapında)
Emniyet Tedbirleri : Her sistemin bir yedeği vardır.

Call Center