Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Kurumsal

Hakkımızda

Biletsec.com; Tüm Türkiye’deki günlük tur ve aktivitelerin online tanıtım ve satışını sağlayan rezervasyon portalıdır / e-ticaret sitesidir.

Biletrehberim.com’da güncel tur ve aktiviteleri en hızlı ve kolay biçimde bilete dönüştürüp, satış öncesi ve sonrasında 7 Gün , 08:00-24:00 arası , 4 Dilde çağrı merkezi desteği ile tüm soru ve sorunlarınıza anında yanıt alırsınız.

2048 Bit şifreli SSL korumalı ödeme sayfası ile bilgilerinizi korur ve en güvenli biçimde alışveriş yapmanızı sağlar.

Biletrehberim.com; Dünya çapında Dijital Seyahat Teknolojileri ödülleri olan, Türkiye ve dünyada binlerce elektronik rezervasyon ve tanıtım sisteminin geliştiricisi ERS A.Ş’ye aittir.

Otellerden ; Rixos Otelleri , Kilit Global Otelleri, Kaya Otelleri, Peninsula Otelleri, Corendon Otelleri, QPR Otelleri, Zeniya Resorts, Bera Otelleri, Gold

Otelleri 

Kurumlardan; Tatil Sepeti , Gezi Sitesi, Türk Telekom, Tur ve Tatil, Hotels of Turkey, Go Turkey Tv

Eğlence Merkezlerinden; Antalya Aquarium, Land of Legends Chapito Show, Olympos Teleferik

Ers’nin geliştirdiği elektronik rezervasyon sistemlerini kullanan referanslardan bazılarıdır. Ers; Antalya, Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye de 3 Bölge Ofisine, Turizm sektörünün ihtiyaçları konusunda uzmanlaşmış 90 + kişilik uzman ekibe, Turizm Teknolojileri’nde 22 yıllık tecrübeye, Booking, Expedia, Hotelbeds,Trivago,Tripadvisor vb kanallarla entegre 150 Online satış Kanalına41 Yerel Çözüm noktasına3000 + Aktif İşletmeye ve Türkiye’nin En yaygın Otel Yönetim Sistemi Elektra’yı Geliştiren Gruba Sahiptir.

}
TOPLAM