Ucuz Otobüs Bileti

Yolculuğunuz için otobüs bileti arıyor ve gideceğiniz yere sefer düzenleyen firmaları internetten tek tek arıyorsanız henüz biletsec.com ile tanışmamışsınız demektir.

İnternetten otobüs bileti almak için tek tek firma sitelerini gezmemek, otogarlardaki kalabalık ve rahatsız edici ortamlara hiç girmemek istiyorsanız; biletsec.com Türkiye’deki hemen hemen bütün yerel ve ulusal otobüs firmalarına tek bir platformdan zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Biletsec.com ile zahmetsizce online otobüs bileti;

– Sitemiz üzerinden tüm Türkiye genelindeki kalkış ve varış noktalarını seçerek onlarca firmanın, birbirinden faklı seferlerini tek seferde görebilirsiniz.

– Seferler arasından sizin için en uygun olanı saati seçebilirsiniz.

– Her sefer için yolculuk süresini, uğranılacak terminalleri ve otobüslerde sunulan hizmetleri tek tek inceleyebilirsiniz.

– Koltuk numaranızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

– Tek tek firmalara sorma gereği duymadan en ucuz otobüs biletini, kampanyalı fiyatları tek tıkla öğrenebilirsiniz.

– Seçtiğiniz bileti 256 BIT SSL Şifreleme sayesinde güvenli bir şekilde online olarak alabilirsiniz.

– Arzu ederseniz taksitli otobüs bileti seçeneğini kullanabilirsiniz.Universal İnternet İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak 2006 yılından bu yana Turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Sahip olduğumuz deneyim ve birikim sayesinde sizlerden gelebilecek istekleri göz önünde bulundurarak biletsec.com’da sizin için en uygun ve en ucuz otobüs bileti seçeneklerini en hızlı ve en detaylı şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz.
İyi Yolculuklar Dileriz.