Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük havayolu firması olan Türk Hava Yolları, 2014’te Skytrax tarafından yapılan değerlendirmede de Avrupa’nın en iyi havayolu firması seçilirken, Dünya’da 5. oldu.

1933’te beş uçakla seferlerine başlayan Türk Hava Yolları günümüzde artık 250’yi aşan uçak sayısı ile bugün yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 243 farklı noktaya sefer düzenliyor. Yurtiçinde havaalanı bulunan bütün şehirler için seferler bulunurken, yurtdışında da Avrupa’nın neredeyse bütün havaalanlarına, Amerika’ya, Asya Pasifik ve Afrika gibi Dünya’nın en uzak köşelerine dahi seferler mevcut.

Türk Hava Yolları kampanyaları sayesinde özellikle yurt içi uçuşlarda low cost modeli uçuş düzenleyen firmaların fiyatlarına yakın ücretlerle uçmak mümkün. Firma, bu makul ücretlerine rağmen ekonomik sınıfa sunulan ikramlar konusunda da Dünya birinciliğini elinde bulunduruyor. Yurtdışı uçuşlar içinse Avrupa’nın bir çok havayolu şirketine nazaran çok daha makul fiyatlara sahip olması ile de sadece Türkiye’de değil, tüm Dünya genelinde de tercih sebebi oluyor..

Ekonomik uçuşlarının yanı sıra Skytrax tarafından yapılan değerlendirmede “En İyi Business Class İkram Servisi” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödüllerine de layık görülen Türk Hava Yolları, bu alanda da sektörünün devlerinden birisi olduğu gibi ülkemizin Dünya’ya açılmış ender markalarından birisi.

Bu denli büyük bir filoya ve sefer ağına sahip olmasına rağmen 2015 yılından itibaren filosuna ekleyeceği yeni uçaklar için çalışmaları başlatan Türk Hava Yolları, 2020 yılına kadar filosundaki uçak sayısını 400’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca yeni yapılan bir anlaşma ile de tüm uçaklardaki koltukların yenilenmesi için harekete geçen firma, tüm yolcularını daha fazla rahat ettirmek için çalışmalarını başlatmış durumda. Yapılan açıklamaya göre de yapılan bu değişiklik uçak bileti fiyatları için kesinlikle bir artı olmayacak.

Türk Hava Yolları Bilet Fiyatları

Biz de biletsec.com olarak Türk Hava Yolları’nın sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile uçmak isteyen tüm misafirlerimize yardımcı olmak için çalışıyoruz. Tüm misafirlerimiz, sitemiz üzerinden en uygun uçak bileti için diğer firmalarla karşılaştırma yapabilir; online rezervasyon ve satın alma işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirler.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları