Sunexpress

Sunexpress Uçak Bileti

1989 yılında Antalya merkezli kurulan firma özellikle tatil yörelerinden Avrupa’ya düzenlediği charter uçuşlar ile ilgi çekmiştir. İlk yıllarda Antalya Merkezli uçuşlar düzenleyen firma İzmir ve İstanbul’da da yeni merkezlerini açarak haftada 700 uçuşa varan geniş bir sefer ağına ulaşmıştır.

Özellikle yaz aylarında grup rezervasyonlarına imkan tanıması ile ülkemizdeki bir çok turistin ilk tercihidir.

SunExpress Yurtiçi Seferleri

SunExpress, yurtiçinde Adana, Alanya, Ankara, İstanbul (Sabiha Gökçen), Kayseri, İzmir, Bodrum, Diyarbakır, Elazığ, Urfa, Kars ve Trabzon gibi büyük şehirlerin neredeyse tamamına sefer düzenlemektedir.

SunExpress Yurtdışı Seferleri

SunExpress, daha çok tatil dönemlerinde yurtdışı uçuşlarına ağırlık vermektedir ve ülkemizdeki neredeyse bütün tatil yörelerinden başta Avrupa olmak üzere Dünya’nın bir çok noktasına tarifeli seferleri bulunmaktadır. Uçuş yaptığı ülkelerden bazıları şunlardır; Finlandiya, Yunanistan, Danimarka, Almanya, Fransa, Avusturya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Hollanda, Norveç, İsveç, Irak, Mısır, Tunus ve Bulgaristan.

SunExpress İkramları

SunExpress, uçuşlarda yolculuk süresini göze alarak farklı menülerle misafirlerini ağırlamaktadır. Uçuş süresine göre bazı menüler ücretsiz verilirken, ücretli menüden de yararlanmak mümkündür. Ücretli menüde alkollü ve alkolsüz içkiler, tatlılar, sandviçler ve farklı bir çok atıştırmalık alternatif yer almaktadır.

SunExpress Bagaj Hakkı

SunExpress yurtdışı uçuşları için mesafeye göre 20 ile 30 kilogram arasında bagaj hakkı vardır. Bunun yanında 2 yaşın altındaki çocuklar için de 10 kilogramlık ekstra bir bagaj hakkı tanınmıştır. Yurtiçi seferler içinse bu hak 15 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Tanınan haktan daha fazlasını taşımak isteyen yolculardan ise ekstra bagaj ücreti talep edilmektedir.

SunExpress Bilet Fiyatları

SunExpress Havaalanı Transfer

Tüm SunExpress yolcuları İstanbul, Antalya, Dalaman ve Bodrum’da havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilmektedir. Bunun için İstanbul’da en az 12 saat önce rezervasyon yaptırılması gerekirken Antalya, Dalaman ve Bodrum içinse en geç 2 saat önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Havaalanı transfer ücretleri ise ister online olarak, istenirse de servis aracında nakit olarak ödenebilmektedir.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları