Star Diyarbakır

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır Otobüs Bileti

Ülkemizde yolcu taşımacılığını %90 oranında karayollarında yapıldığı için şehirlerarası yolcu taşımacılığının önem ve bilincini bilen Star Diyarbakır Turizm firması 2001 yılında Diyarbakır halkına rahat ve konforlu ulaşım sağlamak adına kurulmuştur.

Star Diyarbakır, günümüzde büyükşehirler başta olmak üzere diğer Anadolu illerine de saferler düzenleyerek ulaşıma katkı sağlayan bir firma olmuştur. Turizm sektöründe oluşan yenilikleri takip ederek Dünya standartlarını yakalamak kaliteli hizmet vermek adına çok önemlidir. Tesisler, otobüsler, acenteler, personeller, kaliteli hizmet, güven, güler yüzlü olmak müşteri memnuniyeti için çok önemlidir.

Star Diyarbakır Turizm firması konforlu yolculuk için uygulamakta olduğu yöntemler ile kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Müşteri ile doğrudan ilişkilerin kurulduğu ve diyalogların oluştuğu için otobüs içerisindeki görevlilerin konuşma üslubunun çok iyi olması ve müşterilere güler yüzlü ve sıcak davranması müşteri memnuniyeti için çok önemlidir. Star Diyarbakır, saygı ve sevgi sınırları içerisinde kurulan diyalogların zaman ile geri dönüşlerini görmüştür.

Otobüslerdeki koltukların yolcuların rahat edebileceği pozisyonları alabilecek yapıda olması özellikle uzun mesafeli yolculuklarda bel ve sırt ağrılarının oluşmaması için çok önemli bir noktadır. Teknolojik açıdan çıkan yeniliklerin otobüs firmalarınca kendi araçlarına uygulamaları gerekmektedir. Yapılacak seyahatlerde yolcuların interaktif eğlence uygulamaları ile vakit geçirmesi yapılan yolculukların daha eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Star Diyarbakır tüm bu noktalara büyük önem vermektedir.

Star Diyarbakır, iyi yetişmiş güler yüzlü işini iyi yapabilen personeller ile çalışmanın yanında seyahat edilen araçların kaliteli olması yolcuların daha güvenli yolculuklar sunmaktadır.

Star Diyarbakır turizm ile seyahat edilen araçların koltuk arası mesafelerinin yeterli mesafede olması bacak bölgesindeki uyuşmaları engellemektedir.

Koltuk arkası televizyonlar, sınırsız araç içi internet bağlantıları, istenilen yerli ve yabancı filmlerin izlenilmesi, otobüs içerisinde tuvalet bulunması, yolculuk sırasında cep telefonu kullanılma gibi olanaklar ile seyahatler daha konforlu olmaktadır.

Seç Turizm’in tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları