Ses Turizm

Ses Turizm

Ses Turizm Otobüs Bileti

Özlediklerinize kavuşmanın güvenli tercihi sloganıyla uzun yolda kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren ses turizm, müşteri beklentilerini ve değişen isteklerini anında karşılamayı hedeflerken güler yüzlü ve saygılı personel hizmetleriyle de dikkat çekmektedir.

İstanbul, Ankara, Yozgat, samsun gibi illerde şubeleri bulunan turizm firması, tüm şubelerine otobüs seferleri düzenlemektedir. İstanbul acente merkezi ile görüşebilmek için 0212 658 30 80 numaralı telefon numarasını aramak gerekirken online olarak da ses turizm internet sitesi üzerinden iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Biletsec.com internet sitemizde Ses Turizm sefer zamanları, bilet fiyatları, şubeler ve firma hakkında bilgilere ulaşmak mümkün olurken firmaya ait otobüs filosu ve şoför bilgilerine de erişim sağlanabilmektedir. İnternet üzerinden firma yol güzergahı üzerinde bulunan herhangi bir şehir için online bilet satın almak ya da koltuk numarası için rezervasyon yaptırmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca seyahat rezervasyonu yaptıran yolcular opsiyon saatine kadar kendilerine verilen PNR kodu ve ad soyad ile birlikte sisteme girip rezervasyon yaptıkları bileti satın alabilir ya da iptal ettirebilir.

Faaliyete başladığı ilk günden bu yana Ses Turizm’i tercih eden yolcular, her zaman memnun olmuş ve diğer aile fertlerine ve dostlarına da turizm firmasını tavsiye etmiştir. Bu nedenle sorunsuz, huzurlu, rahat bir seyahat için firma sektörde başarıyla ilerlemektedir.
Müşteri görüş ve isteklerini her zaman dikkate alan firma yetkilileri, oluşan sorunlarda çözüm odaklı politikası ile anında çözüm üretmekte ve müşterilerinin mağduriyetini gidermeyi hedeflemektedir. Müşteriler tarafından iletilen her türlü şikayette sorun giderilmeye çalışılmakta personel hatalarından dolayı meydana gelen sorunlarda gerekenler yerine getirilmektedir. Bu nedenle değişen müşteri isteklerini yerine getirilmesinde son derece hassas ve dikkatli davranan personel ile çalışmaya özen gösterilmektedir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları