Seç Turizm

Seç Turizm

Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm, 5 Mart 1972 yılında Gaziantep merkezli kurulmuş ve günümüze kadar varlığını devam ettiren yolcu taşımacılığı firmasıdır.

Güvenilir kuruluş olarak adından bahsettiren ve daima sağlam adımlar ile ilerleyen firma, Türkiye genelinde 100 ‘ü aşkın çalışanı ve şubesiyle yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen bir firmadır.

Gaziantep merkezli firma, zamanla filosunu ve servis ağını geliştirmiştir. Kuruluş yıllarında bu kadar geniş bir servis ağı olmamasına rağmen günümüzde hemen hemen Türkiye’nin her il ve ilçesine servisi bulunmaktadır. Bunlardan en önemli ve en işlek olanları Çanakkale, Bursa, Edremit, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Alanya’dır.60’ı aşkın yüksek konfora sahip otobüsleriyle yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet vermeyi görev bilmiş bir firmadır. Mesleki ahlak ve hizmet yeterliliği bakımından bu güne kadar kalitesinden asla ödün vermemiştir. Kendi içerisinde oluşturduğu denetim ekibi sayesinde ve kendini her alanda test etmesi sayesinde eksiksiz ve hatadan uzak bir hizmet anlayışı ile günümüze kadar varlığını sürdüren seçkin taşımacılık acentelerindendir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve bu sayede son teknolojiye ve donanıma sahip araçlar ile hizmet veren Seç Turizm, daima yolcularının değişen beklentilerini karşılamayı görev bilmiştir. Kaliteli ve konforlu araçları sayesinde en iyi yolcu taşımacılığı firmaları arasında adından bahsettirmektedir.

Bunun yanı sıra rekabetin düşük fiyatlı bilet satmakla değil hizmet standartını yüksek tutmak ve müşteriyi daima memnun etmekten geçtiğinin bilincinde bir firmadır. Güler yüzlü çalışanları ve geniş hizmet ağına sahip filosuyla en kaliteli ve en güvenilir taşımacılık firmalarındandır. Müşteri memnuniyetini ilk safhada tutmaktadır.
Daima müşteri memnuniyetini baz alan Seç Turizm 25 Haziran 2000 yılında bünyesine kattığı seyahat acenteciliği sayesinde hizmet alanlarını geliştirmiştir.Seyahat acenteciliğini de bünyesine kattıktan sonra, Yurt içi ve yurt dışına uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, yurtiçi, yurtdışı kültür sanat ve dini gezi organizasyonu hizmeti vermeye de başlamıştır. Ayrıca kaliteli ve kontörlü araçları ile yurt içinde hafta sonu seyahatleri düzenlemeye başlamıştır.

Seç Turizm’in tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları