Sahil Seyahat

Sahil Seyahat

Sahil Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul, bursa, Ankara, Denizli, Çanakkale ve Kuşadası’nda yolcuların rahatını ve konforunu her zaman ön planda tutarak faaliyetlerine devam eden Sahil Seyahat, 30 yıllık tecrübenin de verdiği bilgi birikimiyle temiz, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Bölgesinde karayolu taşımacılığının öncü firmalarından olması sebebiyle sektöre yeni adım atan turizm firmalarına da kaliteli çalışmalarıyla örnek olmaktadır. Alışılmış uzun yol algısının dışında yolcularına konforlu, rahat, güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmaktadır.

Ankara, İstanbul ve diğer merkez şehirlerin dışında güzergahı üzerinde Yalova, Trabzon, Uşak, Afyon, Manisa gibi şehirlerinde bulunduğu Sahil Seyahat, yolcularına biletsec.com internet sitemiz üzerinden online bilet satın alabilme, sefer saatlerini öğrenebilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca online işlemler ile yolculara rezervasyonlarını iptal etme ya da bileti değiştirme gibi kolaylıklar sunuluyor.

Turizm firmasının hangi gün sefer yaptığı ya da istenilen şehre sefer düzenleyip düzenlemediği ile ilgili tüm bilgileri online işlemler kısmından öğrenmek mümkün olmaktadır. Müşteri hizmetleri bölümü ile istek ve şikayetler dile getirilebilirken bilgi merkezi aracılığı ile bilet fiyatları ve sefer bilgilerine erişim mümkündür.

Kolay ve hızlı işlem yapmayı kolaylaştıran internet sitesi ile müşterilerine konfor sunan sahil seyahat, 30 yıllık tecrübesi ile müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağını öğrenmiş ve bu şekilde personeline de öğretmiştir. Güler yüzlü hizmetler sunmayı kendisine görev edinen personeli ile yolcuların keyifli ve mutlu bir yolculuk yapabilmesini sağlamaktadır.15-16 saat süren yolculukların durağan bir şekilde oturarak sürmesi nedeniyle yolcuların sıkılması olağan bir durumdur. Televizyon ve müzik ile sıkıcı yolculuklar daha keyifli ve rahat bir şekilde geçmektedir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları