Promosyon Bilet

Havayolu ulaşımının, karayoluna nazaran biraz daha pahalı olması yolcuları promosyon bilet almaya yöneltmiştir. Promosyon biletler genellikle havayollarının uçuştan en az bir ay önce satışa sunduğu ve sınırlı sayıda tutulan biletlerdir. Yolculuğunu önceden planlamış olanlar için en ucuz uçak bileti almanın en kolay yollarından birisidir. Ancak promosyon biletlerin iadesinin ve değişikliğinin mümkün olmadığını unutmamak gerekir.

Gideceğiniz yere hangi firmaların sefer düzenlediğini, hangilerinde promosyon bilet olup olmadığını bilemiyorsanız, ya da bunun için tek tek firma sitelerinde vakit kaybetmek istemiyorsanız tek bir sorgu ile Biletsec.com üzerinden tüm alternatiflere tek bir kerede ulaşmanız mümkün.

Neden Biletsec.com’u kullanmalıyım?

– Promosyon biletleri online olarak tek bir sayfada görüp, en ucuz bileti alabilirsiniz.

– Gideceğiniz yere sefer düzenleyen tüm havayolları firmalarını tek seferde bulabilirsiniz.

– Ekstra hiçbir ücret ödemden biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

– Aktarmalı uçuşlar için bekleme sürelerini ve detaylarını önceden görebilirsiniz.

– Alışverişinizi 256 BIT şifreleme ile güvenle yapabilir, taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.Promosyon Biletler, havayolu ulaşımının günden güne gelişmesi ve rekabetin artması ile firmaların tüm herkese ulaşabilmek adına başvurdukları reklam çalışmalarından birisidir. Promosyon bilet sayesinde özellikle Türkiye sınırları içerisinde otobüs bileti fiyatları ile aynı fiyatlara, hatta daha da ucuza yolculuk yapmak mümkündür. Biletsec.com olarak da amacımız bu fırsatlardan siz misafirlerimizi en iyi şekilde haberdar etmek ve yolculuğunuzu çok daha iyi bir hale getirmek için aracı olmaktır.

İyi Yolculuklar Dileriz.