Palandöken Seyahat

Palandöken Seyahat

Palandöken Seyahat Otobüs Bileti

Palandöken seyahat firması artan kış turizmi ile yöre halkına ve dışarıdan şehre gelen yerli ve yabancı turistlere rahat ve konforlu yolculuklar sunarak müşterilerini memnun etmek amacıyla kurulmuştur.

Geniş araç filosu sayesinde sefer düzenlerinde değişiklikler görülmemektedir. Yeni ve son model otobüsler ile yolculara hizmet veren firma, sferlere çıkılmadan ve yolculuk esnasında sürekli hava durumları kontrol etmektedir.Kış aylarında özellikle buzlanma olan noktalar meteoroloji yardımıyla daha tedbirli ve önlemler alınarak seferler tamamlanmaktadır.

Tamamiyle müşteri odaklı çalışan kadroları ile birinci hedef müşteri memnuniyetidir.Palandöken Seyahat sınırsız servis ikramları ile yolcuların seyahat sıralarındaki ihtiyaçları karşılamaktadır. Canı sıkılan yolcular için koltuk arkalarında bulunan kişisel televizyonlar ile vakit geçirmek mümkündür.

Çay veya kahvenizi yudumlarken müzik veya sevdiğiniz bir diziyi izlemenin keyfi ile evinizdeki rahatlığı ve konforu yaşamanız mümkündür. Palandöken Seyahat’in sınırsız internet sunması ile sosyal paylaşım sitelerine girerek sosyal medyadan uzak kalmaz veya maillerinizi yanıtsız bırakmazsınız.

Şehir olarak ülkenin doğusunda kalınması sebebiyle genellikle uzun yolculuklar yapılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinin yanında Karadeniz bölgesi ve Akdeniz bölgelerine de seferler sıklıkla düzenli olarak yapılmaktadır.

Yapılan uzun yolculuklar da anlaşmış olunan dinlenme tesislerinde yolcuların tüm ihtiyaçlarını gidereceği kadar mola süresi verilmektedir. Palandöken seyahat ile güvenli bir yolculuk yapmak için biletsec.com sitemizden online bilet satın alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları