Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat

Özlem Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Diyarbakır seyahat, 23 Nisan 2004 tarihinde hizmete girmiş olup işe başladığı tarihten itibaren Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı amaçlayarak devam etmiştir. Bu hedefine ulaşmış ve Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna otobüsleriyle hizmete başlamıştır.

Birçok firmanın kuruluşunda yer alan Hacı Selahattin Güneş önderliğindeki firma, halkın hizmetine sunulmuştur. Firma, müşterilerin ihtiyaçlarına ve sıkıntılarına daha iyi cevap verebilmek adına bilgisayar sistemine geçmiş ve bu sayede birçok sıkıntıları ortadan kaldırılıp çözülmüştür.

Otobüste koltuk sayısından fazla olarak yolcu sayısının fazla çıkması, aynı koltuğun birden fazla kişiye satılması, bayanın yanına bay, bayın yanına bayan yolcunun oturması gibi sıkıntı yaratan durumlar otomasyon sistemi sayesinde tamamen aşılmıştır.

Firma birçok express sefer düzenlemektedir. 2004’ten bu yana otobüs sayısı hızla artmış olup, Neoplan Tourliner, Mercedes Benz Travego gibi yeni modelleri ekleyip, bundan sonraki amaçlarının filolarına Neoplan Starliner otobüslerini eklemek olduklarını belirtmektedir.“Özlemlerinizin ulaştığı son nokta” sloganıyla hizmet sağlayan Özlem Diyarbakır seyahat, güvenli ve konforlu ulaşımı ile müşterilerinin rahat bir şekilde yolculuk yapmasını istemektedir.

Özlem Diyarbakır seyahat misyonunu; Diyarbakır’da yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmek ve tek hedefi insan taşımacılığında en yüksek standartları sunmak şeklinde tanımlamaktadır.

Özlem Diyarbakır Seyahat müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine çok önem verdiklerini, yolcuların memnuniyeti için rahat güvenli bir yolculuk imkanı yaratıp hatasız hizmet verme anlayışıyla çalıştıklarını belirtmektedir. ISO 9001 belgesine sahip olan firma, kamu kurum ve kuruluşlar ile özel şirketlere özel turlar da düzenlemektedir. Firmanın otobüs biletlerine biletsec.com internet sitesine girdiğinizde ulaşabilir, gideceğiniz yerin mesafesini görebilir ve yol durumunu kontrol edebilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat’in tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları