Öz Sivas Turizm

Öz Sivas Turizm

Öz Sivas Turizm Otobüs Bileti

Öz Sivas, taşıma sektörüne 1952 yılında önce eşya ve yük taşımacılığı ile başlamıştır. Taşıma hayatına 1952 yılında başlayan Halil DOĞAN bu hizmetini 1962 yılına kadar devam ettirmiş ve 1962 yılı itibariyle yolcu taşımacılığı ile hizmete devam etmiştir.

Çeşitli modellerdeki otobüsler ile 1979 yılına kadar bireysel otobüsçülük yapan Halil DOĞAN 1979 yılında SİVAS GÜVEN SEYAHATİ kurup hem otobüsçü hem de işletmeci olarak Türkiye’nin en büyük sayılı firmaları arasına girmeyi başarıp, 1990 yılına kadar bu kutsal hizmete SİVAS GÜVEN adı altında devam etmiştir.

1990 yılında SİVAS KIZILIRMAK SEYAHAT olarak işletmenin adı değişmiş ve Sivas-Kayseri Adana Mersin Hatay Ankara İstanbul istikametine adını yazdırmıştır. 2010 yılında 58. yılını doldurmuş olan Şirket 58.yıl seferine yeni yüzüyle yeni ismiyle ÖZ SİVAS SEYAHAT olarak ünvan değişikliğine gitmiştir.

Sivas’ın ve Sivaslı’nın firması sloganıyla adını duyuran şirket, ulaşım sektöründe uluslararası norm ve standartlara uygun çalışıp müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden hizmet vermek prensibiyle çalışmaktadır. Kaliteli ve rahat ulaşım ilkesiyle yola çıkıp ismini duyurmayı başaran firmalardan biridir. Amacı, bundan sonrada aynı kaliteyle hizmet verip, daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmaktır.

Ülkenin her yöresine güvenli, konforlu ve huzurlu yolcu taşımacılığını kendisine misyon etmiş olan Öz Sivas, başta Sivas olmak üzere birçok ilimize seferler düzenlemektedir. Biletsec.com internet sitemiz üzerinden online bilet satın alabilir veya gitmek istediğiniz yer için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uyguladığı sefer saatleri sayesinde gitmek istediğiniz yere istediğiniz saatlerde ulaşabilmeniz mümkündür.

Müşterilerine yolculuk esnasında kaliteli bir hizmet ve rahat bir ulaşımı sağlamak ilkesiyle yoluna devam etmektedir. Yolculuk boyunca yolcularının isteklerini göz ardı etmeden, tüm isteklere ve ihtiyaçlara cevap verebilen bir firmadır.

Öz Sivas’ın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları