Öz Diyarbakır

Öz Diyarbakır

Öz Diyarbakır Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır, 1981 Tarihinde Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk ve tek firma özeliği taşıyan bir otobüs şirkettir. Kurucuları olan Mehmet Seyhan ve Ahmet Arıkboğa, döneme damgasını vuran ilk olarak 13 adet 302 Mercedes Benz araçlarla hizmete başlamışlardır.

O dönemin zorlu yol ve yolculuk şartlarına rağmen firma, 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde araç filosunu 85’e yükseltmiştir. İlk seferlerini Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerine yapan firma, daha sonra hizmet alanına Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerini de ekleyip sefer yerlerini arttırmıştır.

32 yıldır kalitesinden ve kurumsal yapısından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinip ikinci kuşağını yaşadığını belirten Öz Diyarbakır seyahat, Mahmut Arıkboğa ve Remzi Seyhan tarafından yönetilmektedir. Sektörün yenilikçi ve teknolojik uygulamalarını hiçbir zaman göz ardı etmeyen firma, 40 araçlık filosuyla hizmet verip standartlarını her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır.

Firma, kendi adıyla dergi çıkarıp hem Diyarbakır’ı tanıtmış hem de hizmetlerinden bahsedip daha fazla insana adını duyurmak istemiştir. Ayrıca müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedirler.

Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmayı, haksız kazanç ve rekabetten kaçınmayı, ticari kazançtan ziyade yolcu memnuniyetini ön planda tutmayı ve günümüz teknolojisini en etkili şekilde yolcularının hizmetine sunmayı kendine prensip edinmiş olan Öz Diyarbakır seyahat müşteri memnuniyetine önem verdiğini göstermektedir.

Farklı illerdeki şubesi ve filosu ile sizi ulaşmanız gereken her yere ulaştırabiliyor. Başta Diyarbakır olmak üzere Türkiye’nin yedi bölgesinde hizmet vermektedir. Firma, 1981 yılından günümüze kadar “sizi sevdiklerinize ulaştırır” sloganı ile hizmet vermektedir. Biletsec.com internet sitesine girdiğinizde online bilet alıp, rezervasyon yaptırabilir, gideceğiniz yerin mesafesini öğrenebilir, hava ve yol durumunu kontrol edebilirsiniz.

Öz Diyarbakır’ın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları