Otobüs Bileti Ara

Otobüs bileti almak; otogarlarda çığırtkanların tacizlerine maruz kalmak ve tek tek firmaları gezerek ayak aşındırmak demek. Eğer gideceğiniz yere hangi firmaların sefer düzenlediğini bilmiyorsanız bu durum daha da can sıkıcı bir hal alır.

Bu eksikliği çok iyi bildiğimiz için Biletsec.com olarak Türkiye içindeki bütün illere ve yörelere düzenlenen seferleri tek bir yerde topluyoruz. Sitemiz üzerinden İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir otobüs seferleri gibi bir çok ilçe ve kasabaya da düzenlenen seferleri bulmanız, online bilet almanız mümkün.

Yapmanız gerekense sadece biletsec.com üzerinden istediğiniz tarihi, kalkış ve varış noktalarını seçerek, Otobüs Bileti Ara tuşuna tıklamanız. Karşınıza seçtiğiniz tarihler arasındaki tüm otobüs seferleri tek bir sayfada gelecek. Seferlerin saatlerini, hangi firmaya ait olduğunu, otobüslerin doluluk ve boşluk durumunu, hangi güzergahlardan geçtiği ile fiyatlarını tek bir ekrandan zahmetsizce görebilirsiniz.

Online olarak otobüs biletinizi satın almak isterseniz, firmaların yapmış oldukları kampanyalardan faydalanabilir, koltuk numaranızı kendiniz belirleyebilir ve taksitli olarak da biletinizi satın alabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizin sorunsuz bir yolculuk yaşaması için onlarca farklı alternatifi sunarken gösterdiğimiz özen ve dikkati, ödemelerinizin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için de gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden yapacak olduğunuz kredi kartı işlemlerini güvenli bir şekilde yapabilmeniz için de 256 BIT şifrelemeye sahip güvenlik sistemlerini kullanıyoruz. İyi yolculuklar dileriz.