Osmaniye Otogarı

Osmaniye Otogarı Nerede?

Osmaniye otogarı 2011 yılında Osmaniye Belediye başkanlığı tarafından hizmete açılmıştır. Modern otogarlardan biridir. Gerek işlevsel olması, gerekse otobüs manevra alanları açısından Osmaniye ili için yeterli bir hizmet kapasitesine sahiptir.

Osmaniye terminali çok çeşitli sosyal imkânlara sahip bir otogar değildir. Sadece restoran, kafeterya, mescit ve otopark vardır. Bölgenin turistik olmayışı sebebiyle yörede bu anlayış gelişemediğinden çok bir beklenti içinde olmak doğru değildir. Ancak bu sosyal alanların terminal yönetimi tarafından ya da Osmaniye Belediyesi tarafından kısa süre içinde ihtiyaçları karşılayabilecek bir biçimde giderilmesi gerekmektedir. Osmaniye otobüs biletlerini internetten temin edebilirsiniz.

Osmaniye Otogarı Otobüs Firmaları

Osmaniye otogarı gerek Osmaniye merkezli gerekse dış merkezli pek çok otobüs firmasının kullandığı bir otogardır. Osmaniye merkezli otobüs firmaları yakın illere sefer düzenlemekteyken dış merkezli şirketler daha çok farklı bölgelere ve uzak şehirlere çalışmaktadırlar ama yakın illere sefer düzenlemeyi de ihmal etmemişlerdir. Aşağıda bu firmalardan bir kısmının listesi verilmiştir.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları