Ordu Otogarı

Ordu Otogarı Nerede?

Ordu otogarı, artan yolcu ve otobüs trafiği açısından maalesef artık talepleri yeterince karşılayamamaktadır. İşlek bir otogardır. Gerek otobüs giriş ve çıkışlarında yaşanan sıkışma ve gecikmeler, gerek yolcuların iniş biniş konusunda yaşadığı problemler göz önünde bulundurulduğunda yeni bir otogarın ihtiyacı hissedilebilmektedir.

Sosyal imkânlar genişletilmeli, işlevsellik kazandırılmalı ve daha büyük bir alanda hizmet verilmelidir. Ayrıca ordu terminali artık şehrin içinde kalmaktadır ve trafiğin hem şehir açısından hem de ordu otogarı açısından rahatlık kazandırılması açısından şehir dışına, bağlantı yollarına yakın bir mevkiye taşınması da şarttır. Bu açılardan bakıldığında, Ordu’ ya yeni, büyük ve modern bir otogar kazandırmak gerekmektedir. Yeni otogarın işlevsel açılardan nitelik kazanması da önemli olacaktır.

Ordu terminali yolcu trafiğinin yoğun yaşandığı bir otogardır. Çok sayıda otobüs firması tarafından işletilmektedir.  Ordu otobüs biletlerini internetten temin edebilirsiniz.

Ordu Otogarı Otobüs Firmaları

Doğuş Turizm
Eray Turizm
Genç Turizm
Lüks Fatsalılar Seyahat
Ordu Birlik Seyahat
Ünye Turizm
Ünye Sema Turizm

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları