Onur Air

Onur Air Uçak Bileti

1992 yılında Havacılık sektöründe kiraladığı iki uçakla hizmet vermeye başlayan Onur Air, günümüzde filosundaki 21 uçakla yurtiçi ve yurtdışı bir çok noktaya sefer düzenlemektedir.

İlk seferini İstanbul-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasında yapan havayolu şirketi, 2015 yılı itibarı ile yurtiçinde 15 noktaya, yurtdışında ise 20 ülkede 80 farklı noktaya uçuş düzenlemektedir. Onur Air, rakip havayolu firmaları ile kıyaslandığında sınırlı bir filoya sahip olsa da uçuş güvenliği ve kalitesi bakımından son derece üst düzey bir hizmet anlayışına sahiptir. Zira Türkiye’de EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip olan ilk ve tek havayolu firmasıdır.

Onur Air Yurtiçi Seferleri

OnurAir İstanbul merkez olacak şekilde yurtiçinde Adana, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Malatya, Sivas, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’a seferler düzenlemektedir.

Onur Air Yurtdışı Seferleri

OnurAir Odessa, Lefkoşa, Paris, Viyana, Amsterdam, Frankfurt, Düsseldorf, Kopenhag, Oslo, İran ve Azerbaycan Onur Air’in en sık sefer düzenlediği yurtdışı uçuş noktalarıdır.

Onur Air İkramlar

OnurAir uçuş süresini göz önüne alarak sıcak, soğuk, alkollü ve alkolsüz içkiler, sandviçler, tatlı ya da tuzlu atıştırmalıklardan oluşan bir menüye sahip. Ancak menüde ücretsiz ikram bulunmamaktadır.

Onur Air Bagaj Hakkı

OnurAir, İç Hat Seferleri için misafirlerine 15 kilogramlık bir bagaj hakkı tanımaktadır. Bu hak yurtdışı seferler içinse 20 kilogramdır ve bebekler için ekstra bagaj hakkı tanınmamıştır.

Onur Air Havaalanı Transfer Hizmeti

OnurAir, yolcularına havaalanı transfer hizmeti de sağlamaktadır. Uçuş öncesi ve uçuş sonrası transfer hizmetinden yararlanmak için yetkili bayilerden bu konu ile ilgili bilgi alınabilir.

Onur Air Bilet Fiyatlari

Onur Air Biletleriniz biletsec.com’da

Tüm misafirlerimiz Onur Air uçuşları için uçak biletlerini biletsec.com üzerinden online satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilir. Bunun için uçuş güzergahı ve tarihini seçmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun olan bileti ister online, isterseniz de müşteri temsilcisinin yardımı ile birkaç dakikada almanız mümkündür. İyi uçuşlar dileriz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları