Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm otobüs firması kara yolları ulaşımı konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bir çok şehire sefer sayısı bulunan firma aynı zamanda kara yolları sefer sayısı olarak en yüksek sayılara sahip olan otobüs firmaları arasında yer almaktadır.

Firma, şehirlerarası yolculukta öncü firmalar arasında yer almakla birlikte, seyahatini tamamlayan yolcuları otobüs terminallerinden gidecekleri adrese yakın şubelerine kadar, şehir içi araçları ile ulaşımlarını sağlamaktadır.

Aynı zamanda rahat ve konforlu bir yolculuk hizmeti veren Nilüfer Turizm, birçok kişi tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. İkramları, tek kişilik koltukları ile birlikte her geçen gün müşteri memnuniyetini arttıran firma son derece iyi bir hizmet ağına sahiptir. Son model araçlarını usta sürücülere emanet ederek yolcu güvenliğine büyük önem vermektedir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, Nilüfer Turizm otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları