Nevşehirliler Seyahat

Nevşehirliler Seyahat

Nevşehirliler Seyahat Otobüs Bileti

Nevşehirliler Seyahat, geçmişten bugünlere kadar uzanan uzun yıllar Nevşehir’de hizmet etmiş deneyimlerini, gelişimini her geçen gün artırmış ve kaliteden ödün vermeden bu yolda ilerlemiş bit turizm şirketidir.

1952 yılında Kervan Saray adı ile ilk olarak yolcu taşımacılığına başlamış, 1978 yılında Lale Seyahat olarak isim değişikliği sonrası 1988 yılında Nev turizm adını kullanmış ve gücüne güç katmıştır.2005 yılına geldiğimizde ise genel kurul kararı sonrası şuan kullandığı asları olan herkesin bildiği tanıdığı Nevşehirliler seyahat ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı başarmıştır.

Nevşehirliler seyahat firmasının filosu son teknoloji ile yüksek model araçlardan oluşan üstün kalite ile donatılmış lüks araçlardan oluşmaktadır. Teknolojik gelişimden haberdar ve müşterilerin, memnuniyetini ön planda tutmak isteyen ender firmalardan biridir.

Tüm misafirler Nevşehirliler Seyahat ile herkesin faydalanabileceği koltuk arkası televizyonu ve seyahat esnasında dahi çevrimiçi biçimde sanal ortama bağlanabileceği ve gündemden uzak kalmayacağı araçlarda seyahat yaşayacaksınız.Otobüs firması, Nevşehir merkezde bulunan birkaç turizm firmasından en çok il için seferi bulunan ve en çok tercih edilen firması olarak şehre damgasını vurmuştur.

Nevşehirliler Seyahat en çok Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Mersin, Hatay gibi illerimize seferleri bulunmaktadır. Seyahat esnasında kalitenin tadına varacak müşteri memnuniyetini doruklarda yaşayacaksınız.

Biletlerinizi arzu ederseniz günün her saatinde www.biletsec.com sitemiz üzerinden elektronik olarak sorgulatarak temin edebilir çevrimiçi olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Nevşehirliler Seyahat için Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaraları 444 50 50 ve 0384 213 11 71 / 0384 213 56 76’dir.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları