Mersin Villa Seyahat

Mersin Villa Seyahat

Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti

Mersin şehrinde kurulan ilk otobüs firması unvanına sahip Mersin Villa Seyahat kurulduğu ilk günden bu yana güvenilir konforlu ve rahat ulaşımın tek adresi olmuştur.

Mersin şehrinin kalabalıklaşan nüfusuna ihtiyaç olarak kurulan firma son yıllarda göstermiş olduğu çıkış ile tüm illeri kapsayan büyük ve köklü bir otobüs firması olmuştur. Büyükşehirler başta olmak üzere birçok il garajında acentesi bulunan firma Anadolu şehirlerine de seferler düzenlemektedir.

Mersin Villa Seyahat otobüs firması, çok geniş ve son model otobüs filosu ile müşterilerine rahat ve konforlu bir yolculuk yapma imkânı sunmaktadır.Araçların da bulunan teknolojik donanımlar ile yolculuk yaparken internette dolaşabilir veya iş maillerini cevaplayabilirsiniz.

Sunmuş olduğu sınırsız ikramların yanında bir yenisini daha ekleyerek yolcularına dondurma ikramları sunmaktadır. Misafirler koltuk arkası televizyonları ile ister TV kanallarını izlerken, isterse de son çıkan yerli veya yabancı filimler izleyebilmektedir.

Yolculuk yapmak genelde koltukta sabit oturulduğu için can sıkıcı olmuştur. Mersin Villa Seyahat ile bu durum yerini keyifli ve eğlenceli bir yolculuğa dönüşmektedir.

Genellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Konya gibi büyük şehirlere yolcu taşımacılığı yapan firma gelişen iş ağları sayesinde diğer Anadolu şehirlerine de gitmektedir.

Ülke çapında her ile seyahatler düzenleyerek konforlu yolculuklar yapan otobüs firması ile, yolculuk yapmaktan keyif almak istiyorsanız biletsec.com adresimizden online bilet satın alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları