Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm

Mersin Vif Turizm Otobüs Bileti

Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli vizyon anlayışı ile misafirlerinin talepleri doğrultusunda yenilikçi uygulamalar ile sektöründe öncü otobüs firması haline gelen Mersin Vif Turizm, Mersin kökenli bir otobüs firmasıdır.

Vizyonu ve hedeflerinin başında müşteriye kaliteli ve saygılı bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Bünyesinde barındırdığı süper lüks otobüs filosu ile tamamıyla yolcularının seyahat sırasında rahatını düşündüğünü göstermekte ve otobüs yolculuklarının başlattığı hizmet ve uygulamalarda ilk olmanın onuru ve gururunu yaşamaktadırlar.

Mersin Vif Turizm müşterilerine sunmuş olduğu geniş ve rahat koltuk özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Koltuk arkası kişisel televizyonları ile herkesin dilediğince vakit geçirmesini sağlayan anlayışı içerisinde bulunduran Mersin Vif Turizm ile, sınırsız internet seçeneğiyle sosyal paylaşım veya online bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk arkası ekranında bulunan oyunlar ile keyifli ve eğlenceli vakit geçirme imkânı sunulan otobüs firması ile seyahat sırasında saygılı ve sınırsız hizmet edilmenin yanında ikram seçenekleriyle de yolcularına hizmet vermektedir.

Mersin Vif Turizm gelişen tüm teknolojiyi yakından takip ederek otobüs filosuna uygulayan anlayış ile kaliteli hizmetten ödün vermemektedirler.

Mersin Vif Turizm ülke çapında tüm şehirlere seyahatler düzenlemektedir. Özellikle nüfus yoğunluğunun çok olduğu büyükşehirler olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya gibi şehirlere seyahatler düzenlenmenin yanında diğer küçük şehirlere yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Sizlerde konforlu seyahatlerden yararlanmak istiyorsanız ister bilgisayarınız ile isterseniz telefonlarınız ile www.biletsec.com sitemize giriş yaparak biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları