Mermerler Seyahat

Mermerler Seyahat

Mermerler Seyahat Otobüs Bileti

Muzaffer Mermer ile kardeşleri tarafından 1936 yılında kurulmuş olan Mermerler Seyahat Kırşehir-Ankara arası ilk seferini gerçekleştirmiş ve bu sektöre kalıcı olmak adına adım atmıştır.

Sefer düzenlediği iller Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin olup, tam zamanlı ya da yarı zamanlı hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet ve güvenli yolcu taşımayı ilke edinmiş olan şirket, kurulduğu yıldan bu güne aynı hizmet ve kalite anlayışıyla gelmiştir.

Güvenli seyahat ve müşteri memnuniyeti birinci sırada gelmekte olup gerek personel seçimi gerekse otobüs bakımları tam zamanlı olarak denetlenmekte ve kaliteli ve konforlu bir yolculuk için hiçbir özveriden kaçınılmamaktadır.

Şehirlerarası yolculuk dışında şehir içi servis olanağı da sağlayan Mermerler Seyahat müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Temiz kıyafetli, yeterince dinlenmiş personelle keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle güvenli bir yolculuk ederken, ikramların tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her türlü konuda biletsec.com iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, mail adreslerimizden sıkıntı ve şikâyetleriniz ya da memnuniyetinizi belirtebilirsiniz.

Şikâyetleriniz firma için önemli olup, Mermerler Seyahat tüm şikayetlerinizi çözüme ulaştırmak için gayret göstermektedir.

İletişim Bilgileri:
Eski Tekel yanı Mermerler Apt. Altı Kırşehir Merkez Telefon: 0386 213 13 07 212 63 63
Kırşehir Gsm No: 0544 313 13 07

Ayrıca tüm soru, şikayet ve dilekleriniz için www.biletsec.com sitemizi kullanabilir, yine bu sitemiz ile sefer sorgulayabilir, online bilet alımı yapabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları