Lüks Mersin

Lüks Mersin

Lüks Mersin Otobüs Bileti

Lüks Mersin seyahat firması, kurulduğu günden bugüne, yolcularını gitmek istedikleri yere en güvenli, en konforlu şekilde, en iyi hizmetle, en ucuza taşımaya devam etmektedir.

Yılların tecrübesi, teknoloji ve kaliteyle birleşince Mersin bölgesinde ulaşım sağlayan seyahat firması, tek marka haline gelmiştir. Nicelik ve nitelik açısından kendini sürekli yenileyen firma, aldığı belgelerle de kalitesini tescillemiştir.

Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan Lüks Mersin, yıllar içinde tesislerini artırarak, Aksaray – Kampus, Bolu – Metro, Akşehir – Özkanlar, Kula – STR, Gazipaşa – Bilveniz, Sivrihisar – Başkent, Pozantı – Pozantı tesisleri ile yolcularını en iyi ortamlarda ağırlamaktadır.

Eğitimli firma çalışanları ve otobüslerin kalitesi, teknolojik donanımı, yolcularının güvenliğini garanti altına almaktadır. Sektörde öncü ve herkesin referans aldığı marka haline gelen firma, yolcularının güvenliği için her türlü tedbiri almaktadır.

Lüks Mersin, en iyi hizmetin, üst düzey güvenlikli ulaşımın, konforlu yolculuğun düşük fiyatlarla mümkün olduğunun göstergesidir. Her detayın düşünüldüğü www.biletsec.com web sayfamızdan her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz cep telefonunuzdan bilet satın alabilirsiniz.

Lüks Mersin İtimat Tur. Nak, Teks. Pet. Ürn. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yeni Otogar No:6 Mersin adresinde firmayı bulabilir, 0324 238 55 77- 78- 79- 80 nolu telefondan firmaya ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları