Lüks Kahramanmaraş Turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş Turizm, 1971 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana yolcularının isteklerini ön planda tutarak, onları en güvenli şekilde gitmek istedikleri yere taşıyarak bugünlere kadar gelmiştir.

Adını Türkiye’nin en güzel ve sosyokültürel açıdan en zengin ilinden Kahramanmaraş’tan almıştır. Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil etmeyi kendine misyon edinmiş firma, yolculuğu da misafirleri için “keyifli” hale getirmektedir.

Her gün eklenen seferlerle beraber İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Alanya, Konya ve Eskişehir’e yolcularını en güvenli şekilde taşımaktadır.

Seferlerin detaylı bilgi ve saatlerine www.biletsec.com web sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için, açık büfe yiyecek ve içecek servisi, wireless internet hizmeti de Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüslerinde misafirlerini beklemektedir.

Kahramanmaraş’ın birçok bölgesinde bulunan şubelere ilave olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki illerde de şubeleri bulunmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm, teknolojik donanımlı araçları ile ulaşım standardını yükseltip, üstelik bunu en uygun fiyatlandırmalar ile yapmaktadır. Biletsec.com sitemizden online olarak bilet rezervasyon ve satın alma işlemleri yapabileceğiniz gibi, güvenli ödeme imkanı da bulunmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm, Şehirlerarası otobüs terminali No: 82 Kahramanmaraş adresinde sizlere en kaliteli, en uygun fiyata, güvenle yolculuğu sunmak için beklemektedir.

Lüks Kahramanmaraş Turizm’e 0344 235 10 10 telefon numaralarından ulaşabilir www.biletsec.com web sayfasında firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları