Lüks Gümüşhane Turizm

Lüks Gümüşhane Turizm

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti

Lüks Gümüşhane Turizm son yılların teknolojisine ayak uydurmuş, son model araçlarıyla hizmet veren bir firmadır. 2006 yılında ilk olarak hizmete İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun olan dört büyük şehir ile başlayan firma sonrasında birçok ille seferlerine devam ederek sektördeki yerini geliştirmiş ve büyütmüştür.

Lüks Gümüşhane otobüs firması her daim kalitesini artırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Firma en fazla bu dört büyük şehrin yanında İzmir, Antalya, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin, Erzurum ve Trabzon illeriyle daha çok kişiye ulaşıp hizmetini arttırmıştır.

Lüks Gümüşhane Turizm ofis olarak Gümüşhane belediye otogarında no: 7 – 8 adresinde hizmet vermektedir.Hizmette sınır tanımayan Lüks Gümüşhane Turizm her yaştan müşterilerin memnuniyeti için uğraşırken, gerek şoförleri gerekse muavinleri seyahat sırasında rahatın ve konforun tadına vararak seyahatini sonlandırmaktadır.

Zamanında kalkan ve varış yerine zamanında ulaşan firma araçları sonrasında müşterilerini, belli bölgeleri servisleri sayesinde konforu, kolaylığı ve ulaşımı son derece rahatlatarak müşteri memnuniyeti ile bir ayrıcalığa ortak etmiştir.

Biletsec.com sayesinde 24 saat elektronik ortamda gideceğiniz il hangisi ise, evinizden firmanın ofisine gitmeden oturduğunuz yerden bilet satın alma işlemlerinizi yapabilir, mutlu olmanın keyfine varabilirsiniz.

Sistemden istediğiniz yerin koltuğunu seçebilir rahat ve kaliteli yolculuğa bir adım daha atabilirsiniz.

Lüks Gümüşhane Turizm telefon numaraları:
Bilgi için: 0456 213 29 29 / 0 456 213 44 29
İstanbul için: 0 212 658 32 29 / 0 212 658 23 29

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları