Lider Adana

Lider Adana

Lider Adana Otobüs Bileti

Merkezi adından da belli olduğu gibi adanadır. Adananın turizm hayatına değer katmış turizm için seyahat etmenin ayrıcalığını yaşatan bir firmadır. Seyahatlerinizden ne bekliyorsanız. Beklentilerinize cevap veren, sorunlarınıza çözümler getirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firma sıradan işini yapmış olmak için hizmet veren birçok firmadan kolayca sıyrılarak kurumsal olmuş, kalitesine önem veren bir firmadır. Adana bölgesi için en çok tercih edilen otobüs firması olması adına kendisiyle gurur duymaktadır.

İlk hizmete başladığı yıldan itibaren birçok şehre seferleri olup gün geçtikçe araç sayısını ve ulaşım sağladığı bölgeleri artırmış hızla kendini geliştirmiş büyümüştür.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Sivas, Osmaniye, Hatay, Mersin, Trabzon Afyon, Uşak, Denizli illerine ulaşımı sağladığı gibi daha birçok ile hizmetleri vardır. Lider Adana toplam 22 merkeze ulaşmakta ve ulaştırmaktadır.

Araçları Neoplan ve Mercedes Travego modellerinde üstün teknoloji ve konfor sunan araçları ile birlikte isteyen bazı müşterileri için ise VIP taşıt seçeneği sunabilen az sayıda turizm firmasından biri olarak Adana’da yerini almıştır.

Birçok firmadan farklı olarak taşıt ulaşım kalitesini insan kaynakları politikasını oluşturması ve uygulaması ile kanıtlamıştır.

Bünyesinde çalıştığı insan kaynakları çalışanları, çalışma sırasındaki motivasyonları ve çalışmalarını değerlendirerek hep daha iyi olması için değerlendirmeler yapar ve çalışanları olumlu yönde teşvik eder.

Lider Adana Turizm seyahatiniz için, biletinizi biletsec.com web sitemizden temin edebilir, iptal, iade gibi işlemleri 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Lider Adana telefon numarası: 0 322 363 41 41

Firmanın tüm seferlerine günün her saatinde Biletsec.com sitemizden ulaşarak, otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Şehirler ve Otobüs Firmaları

Tüm şehir ve otobüs firmalarına ait bilgilere aşağıdaki bölümden seçim yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Büyük Şehirler
  • Diğer Şehirler
  • Otobüs Firmaları